Problemi oko logiranja i registracije na forum

Obzirom na screenshotove i prijavljene greške, problem je u sigurnosnom certifikatu. Baš su nam 12.5. mijenjali certifikat, a obzirom da većina ima i starije uređaje koji nisu ažurirani, vjerojatno su vam istekli root certifikatima na mobitelima i imat ćete sve više problema s pristupom internetu. Ono što možete je provjeriti jel imate neko ažuriranje za sustav ili instalirati neki noviju verziju browsera na mobitel. To bi potencijalno moglo riješiti problem. Ali dugoročno samo novi mobitel će biti riješenje.

A onda nista, necu imat forum na mobu, Android 9 je zadnji i ne mogu ga azurirat na noviju verziju (al ne radi ni na Androidu 11 od starog isto sa Samsung Internet Browserom), ali je Samsung Internet Browser azuriran, pociscen, pa opet ne radi. Mozda ce neka nova inacica browsera rijesit iako je ova stara samo par tjedana.
 
  • Like
Reactions: diesel power
A onda nista, necu imat forum na mobu, Android 9 je zadnji i ne mogu ga azurirat na noviju verziju (al ne radi ni na Androidu 11 od starog isto sa Samsung Internet Browserom), ali je Samsung Internet Browser azuriran, pociscen, pa opet ne radi. Mozda ce neka nova inacica browsera rijesit iako je ova stara samo par tjedana.
Jesi li probao na tom Androidu 11 instalirati Chrome? Jer meni na Android 11 na Chromeu sve radi.
 
A onda nista, necu imat forum na mobu, Android 9 je zadnji i ne mogu ga azurirat na noviju verziju (al ne radi ni na Androidu 11 od starog isto sa Samsung Internet Browserom), ali je Samsung Internet Browser azuriran, pociscen, pa opet ne radi. Mozda ce neka nova inacica browsera rijesit iako je ova stara samo par tjedana.
Kupit novi telefon
 
  • Haha
Reactions: 3alfa3
Jesi li probao na tom Androidu 11 instalirati Chrome? Jer meni na Android 11 na Chromeu sve radi.

Nisam, to i nije moj mob. A i samo zbog foruma nebi instalirao Chrome ili neki drugi browser jer sam navikao na Samsungov i odlican mi je za sve (osim sad za ovaj forum). :D Dovoljno sam se "zrtvovao" prije par godina kad se vise nije moglo pristupit forumu tapatalkom, ovdje podvlacim crtu :D
 
Kupit novi telefon

S8 bez crtice na sebi, baterija kapaciteta 88,77%, 4 i pol godine star, radi ko avion, ne pada mi na pamet mijenjat ga dok se ne razbije ili baterija ode u k..ac jer je super za sve ostalo :mrgreen:
 
nemoj, ostani (y)
navrati ponekad bar s kompom i nerviraj glupe šupke
kojima nisi po volji, a prate tvoj lik i djelo :mrgreen:

Pa na kompovima nema frke, al vise nebum mogo kad sam negdje vani i to je to
 
  • Like
Reactions: DADO+
Koristim S22 ali imam u rezervi novi S8, najljepsi tel ikad, sa drugim brojem, evo sad ga palim da vidim hoce li raditi...😄

Edit: Sve radi ali tek sad azuriram software pa onda i Samsung internet.
Edit2: Nakon ažuriranja ne radi ni Samsung ni na Chrome.
 

Attachments

  • Screenshot_20230518_142953_Gallery.jpg
    Screenshot_20230518_142953_Gallery.jpg
    613.3 KB · Views: 0
Last edited:
A onda nista, necu imat forum na mobu, Android 9 je zadnji i ne mogu ga azurirat na noviju verziju (al ne radi ni na Androidu 11 od starog isto sa Samsung Internet Browserom), ali je Samsung Internet Browser azuriran, pociscen, pa opet ne radi. Mozda ce neka nova inacica browsera rijesit iako je ova stara samo par tjedana.
Radi samo na parnom androidu