Problemi oko logiranja i registracije na forum

mate

Administrator
Prilikom postavljanja novog foruma povučena je stara baza pa je moguće da će oni koji su mijenjali nick ili nekada bili banirani, imati problema s logiranjem. Kod registracije novih članova također je moguće da će biti problema oko aktivacijskog maila odnosno naknadnog pristupa forumu. U oba slučaja pošaljite kratak opis što se događa i svoj nick na mail [email protected]
 
MAte, jel sve ok s forum stranicom. Meni je prikaz totalno raspadnut, a vidim da se nitko ne žali ?
2forum.JPG
 
I kod mene isto ajme meni skoro zavrsio na aparatima bez foruma. Hvala Sredju 🍺
 
A ja rebooto kompjuter jedno najmanje 15 puta...
 
Stigao update pa sam zamolio Marka da slozi jer da sam sam radio vratili bi se online negdje do ljeta. 😄 Ali ponosan sam na samog sebe jer sad vec znam da je i mali updejtic dovoljan da se sve raspadne.😂
Kad ti resetiraš, forum se vraća u 2012-u:mrgreen:
 
Ima dva dana ne mogu otvorit stranicu na mobitelu, na laptopu je sve u redu.
Zna li neko u čemu je kvaka?:unsure:
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Mislite na forum ili portal? Vidio sam prekjucer na naslovnici foruma nesto cudno, provjerim. Kod mene je sve ok, na oba accounta.
 
Forum, a kad iden otvorit portal piše da mi veza nije privatna i da mi neko oće ukrest podatke.
 
I kod mene isti problem na laptopu nema problema na mobilnom ne mogu nista, isto ko i gore na slikama. Kod mene je od jucer.