Problemi oko logiranja i registracije na forum

Meni nije otvaralo 7-8 dana.
Deinstalirao i ponovno instalirao crome pa napokon proradilo.......ali mi zna napisati da veza nije sigurna i da mi netko želi ukrasti podatke 🤷‍♂️
 
Kod mene isto problem al na Firefox sad sve OK
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Boogie
Izasla nova verzija Samsung Internet Browsera, verzija 21.0.0.41. I dalje na Andoidu 9 ne otvara forum.
 
Do OS-a vam je ljudi. Nemate odgovarajuci certifikat, tj. zastario je. Koristite neki drugi browser koji ne koristi integrirane certifikate (Firefox) i sve ce vam raditi. Uskoro vam vjerojatno ni vecina drugih stranica nece raditi preko Samsung Browsera.
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
Do OS-a vam je ljudi. Nemate odgovarajuci certifikat, tj. zastario je. Koristite neki drugi browser koji ne koristi integrirane certifikate (Firefox) i sve ce vam raditi. Uskoro vam vjerojatno ni vecina drugih stranica nece raditi preko Samsung Browsera.
Aha.... Mislio sam da je taj certifikat dio browsera i da ce nova verzija mozda to rijesiti
 
nemojte biti naivni nema to veze sa novim ili starim mobitelima,mislim da su ovi "problemi" zadnjih nekoliko dana zapravo kao nekakva proba prije uvodjenja naplate foruma.
sigurno su vec slozili cjenik a vjerovatno od 1.6 ide naplata foruma,uzivajte u besplatnom tipkanju dok mozete jos ovih par dana. :giggle:
 
Last edited:
@mbanusic jel možemo vratiti Tapatalk? :mrgreen:

P.S. Ovo je post za sve one koji misle da sam ja tu kao glavni. Možda imam najveću glavu ali konci su u njegovim rukama. :p 😁

Ak se dobro sjecam, tapatalk je maknut iz sigurnosnih razloga, bilo receno da je server/forum/kajgod sigurniji ako nema plugina za tapatalk
 
@mbanusic jel možemo vratiti Tapatalk? :mrgreen:

P.S. Ovo je post za sve one koji misle da sam ja tu kao glavni. Možda imam najveću glavu ali konci su u njegovim rukama. :p 😁


Nisam ti ja odavde ja samo poprckujem :mrgreen:

Instalirao jednom tapatalk i skuzio da mogu to isto radit preko browsera i izbrisao 🤣🤣🤣
 
  • Like
Reactions: JosipS
Nisam ti ja odavde ja samo poprckujem :mrgreen:

Instalirao jednom tapatalk i skuzio da mogu to isto radit preko browsera i izbrisao 🤣🤣🤣

Meni tapatalk bio super, pregledniji. Doduse, i ovaj "novi" forum nije nepregledan u browseru na mobu jer je sucelje prilagodjeno, ali, sad je skroz nepregledan :D
 
Meni tapatalk bio super, pregledniji. Doduse, i ovaj "novi" forum nije nepregledan u browseru na mobu jer je sucelje prilagodjeno, ali, sad je skroz nepregledan :D

Meni je u pocetku bio nepregledan ali sad mi je super. Ne koristim taj Samsung browser nego Brave kojeg jako preporucam i sve radi kao sat. :)
 
Meni je u pocetku bio nepregledan ali sad mi je super. Ne koristim taj Samsung browser nego Brave kojeg jako preporucam i sve radi kao sat. :)

Trebalo se samo naviknut. Na starom forumu je bilo koma prek browsera jer je bio prilagodjen desktop kompjuteru