Probna vožnja?

Anton

Member
Pozdrav svima!

Nisam našao ovu temu na forumu, a i tražilica ne radi, pa da pitam ako netko ima iskustva iz prve ruke.

Zanima me je li naši dileri daju probne vožnje motora, tj. je li imaju neke testne primjerke za provozati prije možebitne kupnje?

Planiram uzeti naked od 600 ccm, a pošto nikada nisam vozio tako nešto ( jako prvenstveno ), volio bih ipak prije probati.

Postoje li neki uvjeti za to, ako postoji ova opcija i koji su?

Hvala na odgovoru.
 
da Zagreb, u zagrebačkoj,ali ne znam dal jos to imaju jos sad. Nazovi
 
Anton said:
Gdje su oni, u Zagrebu?Mislim, nije mi problem bilo gdje u Hrvatskoj, ali ako je kontinentalna ne bi bilo loše, da baš ne moram ići u Split probati motor. :D

Ja sam istu stvar rijesio najmom za jedan dan...racunaj cca 100€ dan. Ima u Zg-u nekoliko njih koji rentaju recimo
http://www.rrpower.hr/  ili http://www.colak-racing.com/index.html
 
Wrbex said:
Ja sam istu stvar rijesio najmom za jedan dan...racunaj cca 100€ dan. Ima u Zg-u nekoliko njih koji rentaju recimo
http://www.rrpower.hr/  ili http://www.colak-racing.com/index.html

Znao sam za njih, ali nadao sam se da ću moći izbjeći tu opciju.
Dakle, još nismo dosegli stupanju razvoja kada kao potencijalni kupac mogu isprobati vozilo koje namjeravam kupiti.Eh...
Ili to ne postoji. :D

EDIT:

I ovi uglavnom imaju sportake, a mene zanima naked, a to nije to ( gledano u cijelosti jel ).
 
Anton said:
Znao sam za njih, ali nadao sam se da ću moći izbjeći tu opciju.
Dakle, još nismo dosegli stupanju razvoja kada kao potencijalni kupac mogu isprobati vozilo koje namjeravam kupiti.Eh...
Ili to ne postoji. :D

Nazalost mislim da si u pravu, ali ipak ima tu i tamo koja iznimka, recimo u splitu yamaha prirubic ili kako vec, imaju jednog fazera 600 n kao test vozilo...za druge ne znam. Ali sve da i imaju mislim da saloni bash i nisu skloni davanja motora na probu.

Vidim da imaju Horneta, jel to nije naked?
 
U top-motu če ti bit dani otvorenih vrata u travnju, pa onda slobodno dođeš, probaš i kupiš  :mrgreen:
 
Wrbex said:
Nazalost mislim da si u pravu, ali ipak ima tu i tamo koja iznimka, recimo u splitu yamaha prirubic ili kako vec, imaju jednog fazera 600 n kao test vozilo...za druge ne znam. Ali sve da i imaju mislim da saloni bash i nisu skloni davanja motora na probu.

Vidim da imaju Horneta, jel to nije naked?

Pa je, naked je, ali onda opet ostaje ono, probao sam jednoga, a da vidim kakva je konkurencija.Ne znam, možda ja previše tražim i griješim.A možda prodavači ne žele previše izaći u susret potencijalnim kupcima.
 
I ako mozes dobit motor, to ti je na 15 min., a sumnjam na u tom vremenu mozes skuzit sve razlike itd. Između ostalog, sve ti je to tu negdje
 
Anton said:
Ma, jasno mi je to...Ali bolje i 15 minuta provozati, čisto da vidiš kakav je motor, nego samo sjesti na njega.

Ne mislim podjebavati, ali kaj ti misliš skužiti u 15 minuta?
 
Anton said:
Pa, recimo više nego da samo sjednem na ugašeni motor, slažeš li se?

:misli:

Kaj se ja imam slagati? Si ti ovo otvoril kaj nabiješ postove za birtiju ili neznaš ni sam kaj bi skužil u 15 minuta?  :misli:
 
Orin said:
:misli:

Kaj se ja imam slagati? Si ti ovo otvoril kaj nabiješ postove za birtiju ili neznaš ni sam kaj bi skužil u 15 minuta?  :misli:

Pa sad mi se čini da već lagano podjebavaš.Ne, ne nabijam poruke, i možete mi staviti limit na 1.

Govorim o tome, da je ipak jedno kada ja sjednem na motor i provozam ga, pa makar i samo na 15 minuta, da bar osjetim kako diše, nego da samo sjednem na njega u salonu.

Jasnije?
 
Anton said:
Pa sad mi se čini da već lagano podjebavaš.Ne, ne nabijam poruke, i možete mi staviti limit na 1.

Govorim o tome, da je ipak jedno kada ja sjednem na motor i provozam ga, pa makar i samo na 15 minuta, da bar osjetim kako diše, nego da samo sjednem na njega u salonu.

Jasnije?

Nije, vozio sam tuđe motore i duže od 15 minuta pa nisam nikaj skužio. Al sam to valjda samo ja. Nisu disali  :misli:
 
Orin said:
Nije, vozio sam tuđe motore i duže od 15 minuta pa nisam nikaj skužio. Al sam to valjda samo ja. Nisu disali  :misli:

Vjerojatno sporo shvaćaš, što vidim i iz ove tvoje dvije poruke.

Klasični primjer trollanja i zajebavanja sugovornika.

Hvala ostalima na pomoći, raspitati ću se malo po Zagrebu i Osijeku ako netko slučajno ima kakav testni primjerak.
 
Anton said:
Vjerojatno sporo shvaćaš, što vidim i iz ove tvoje dvije poruke.

Klasični primjer trollanja i zajebavanja sugovornika.

Hvala ostalima na pomoći, raspitati ću se malo po Zagrebu i Osijeku ako netko slučajno ima kakav testni primjerak.

Cisto sumnjam da ces u Osijeku naci testni model...ali ako nadjes javi pa da i ja malo probam :)
 
Orin said:
Nije, vozio sam tuđe motore i duže od 15 minuta pa nisam nikaj skužio. Al sam to valjda samo ja. Nisu disali  :misli:

nemoj pisat bezveze ako nemas sta napisat  :shock:
i tih 15 min. je dovoljno da se stekne neki dojam o motoru, ako ga je duze vrijeme gledao i promatrao karakteristike i citao na forumu sta ljudi koji imaju kazu o tom motoru, i ako sve to utvrdi i ako mu se motor svidi onda ostaje samo tih 15 (presudnih) minuta koje odlucuju dali ce kupiti taj motor ili ne  :wink:

kao i kad ides na probnu voznju auta, isto ga vozis 15 min. i hoces reci da se nista nemoze utvrdit, odma se vidi jel valja il nevalja  :wink: