Pročitaj prije pisanja! (pravila)

Ibiza

Administrator
Otvoren je novi podform na vaš prijedlog, pišite gdje se dobro jede i spava. Budite konstruktivni, dajete koju sliku ako imate i adresu kako bi oni koji ne poznaju taj kraj mogli naći.
Sve teme u ovom podforumu bi trebale u naslovu sadržavati samo ime grada i države ako nije u HR i ništa više. Svi ostali topici će biti brisani.

U cilju što lakšeg pronalaženja informacija ovaj forum je strogo moderiran, svaki i najmanji off topic se briše!

niksa said:
to all: pa jel  vi znate napisat 3 reda teksta??

Bar u ovim stiki temama se ne trazi da svatko da svoj odgovor ili komentar. Pa i ja sam bio u puno restorana i bio relativno zadovoljan s njima, ali to ne znaci da cu ih sve navest. Pokusajte dat osnovne podatke: Adresa restorana, ili barem kvart ako je u gradovima, ime, pokoja cjena i ako je moguce telefon ili web, i ima li popusta za bikere
 
ne znam jel se smijep isati, ali ovo je tolko dobar topic da ga jednostavno maoram pohvaliti, jer mngoi koji nisu stalno na putu ne znaju za te stvari a BAŠ im trebaju tako da višestruki  (y) (y) (y)
 
miro said:
ne znam jel se smijep isati, ali ovo je tolko dobar topic da ga jednostavno maoram pohvaliti, jer mngoi koji nisu stalno na putu ne znaju za te stvari a BAŠ im trebaju tako da višestruki  (y) (y) (y)
Misliš podforum ;)
Ostavio sam otključan ovaj topic još neko vrijeme za eventualne prijedloge...
 
evo jedna sugestija

molim da se obavezno  stave okvirno cijene hrane i prenočišta, jer  različiti su kriteriji pod dosta jeftino