procjena; aprilia sr nekompletna

b.r.t

New member
evo priča gazde
ja sam apriliu kupija na početku lita i mislija sam je sebi napraviti
jer ima samo 600 km ali kako sam pre zauzet odusta sam od toga , a šta se tiče nj priča ide ovako ; " otac kupi sinu skuter i on nakon par dana
vožnje ostane bez benzine po noći i nesretni sin otvori čep od rezervara i upali upaljč da posvitli ka ono gle čuda motor se zapali i tako gori par minuta dok ga ovaj ne ugasi i tako je nastradala instalacija , plastike podnice , komplet rezervar i on ga poslije pokušava napraviti i napravi još jednu grešku ; rastavi skuter i pogubi prednje i zadnje svitlo i još neke sitnice , a kako je to bija još nov motor instalacija je bila skupa ka sam vrag i on odustaje zbog financijskih razloga i svoje naravi i tako motor leži sve dok ga ja nisam kupija , da stvar bude gora njego otac za to vrime je preminuo i
sad su papiri na sudu i pitanje je kad će se to srediti , to je to ukratko  
slike:
 
i ako mi neko može reči kaj tu sve fali na motoru kaj se vidi sa slika.
meni je ovako rečeno :fali prednje i zadnje svitlo , fast back , rezervar i posuda za ulje , pumpa goriva , plastike ispod nogu

kolko bi vi dali za to motor ima 600 km..2003 god ali papirinisu čisti ostavinska traje tako da papire ne računate ja mislim da bi išla u dijelove...
 
Ja ti nebi dao nist za ovo  :wink:

Mislim da bi ti bilo najjednostavnije fino sve rastavit, pocistit i prodat u dijelovima  (y)
 
koja prica,rastavi skuter i izgubi far i stop,je da :mrgreen: stavi na sve forumu oglas da prodajes dijelova i tako pomalo prodaji,samo to ako ne uspijes prodati u kompletu onda dio po dio ces prodavati jako dugu i nista tu od zarade kad tako pomalo dobivas novac,dakle ili u komadu ju prodati takvu(trenutno bez papira) ili cekati da se papiri rijese pa napraviti i onda prodati...frend prodaje gileru runner 2003 kompletnu sa kvarom na masini(purejet) za 2000 i nemoze prodati....
 
malaguti said:
koja prica,rastavi skuter i izgubi far i stop,je da :mrgreen: stavi na sve forumu oglas da prodajes dijelova i tako pomalo prodaji,samo to ako ne uspijes prodati u kompletu onda dio po dio ces prodavati jako dugu i nista tu od zarade kad tako pomalo dobivas novac,dakle ili u komadu ju prodati takvu(trenutno bez papira) ili cekati da se papiri rijese pa napraviti i onda prodati...frend prodaje gileru runner 2003 kompletnu sa kvarom na masini(purejet) za 2000 i nemoze prodati....

ovaj isto oče 2000 kn ali sam mu dava mini bike blatau zamjenu reci mi kaj je u kvaru ja sam zainteresiran daj mi broj od frenda...
 
meni je za taj skuter sve nekaj čudno zapalio se rezervar 8da z)i zgorila instalacija (a rezervar nije spojen sa instalacijom...a rama nema p od paljevine.... :palacdolje:
 
b.r.t said:
meni je za taj skuter sve nekaj čudno zapalio se rezervar 8da z)i zgorila instalacija (a rezervar nije spojen sa instalacijom...a rama nema p od paljevine.... :palacdolje:
Ma možda je tija reć da je "popaljen"... zato i nema papira.  :LOL:
 
Shepa said:
Klasični Darwin Award Nominee...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Shepa said:
Ma možda je tija reć da je "popaljen"... zato i nema papira.  :LOL:

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: (y)

b.r.t said:
meni je za taj skuter sve nekaj čudno zapalio se rezervar 8da z)i zgorila instalacija (a rezervar nije spojen sa instalacijom...a rama nema p od paljevine.... :palacdolje:

Kombinacija je preluda, smrdi na sve strane  :?
 
moj savjet je da vratis taj skuter,jer bez papira neces na cestu a od prodaje u dijelovima ti nema zarade...
 
ovu masinu spremi u podrum, nema gore kompresor zraka (radilica i lezajevi i cilindar vjerojtano pohrđavili i u kurcu su.. samo lezajevi za tu masinu su ti oko 150-200 kn. kompresor zraka mozda nabavis za 200 kn.
elketronika+pumpa goriva ti je isto oko 500 kn.
a di je jos klip i busenje.. tako da ti treba jos samo 2000 kn da bi ga upalio+ostalo kaj je i sam motor 2000 kn totalno neisplativo kad za 5000 mos nac ditecha koji uredan pali i vozi..
 
ak ces kupit za 1000 isplati se

ak ti nije zao love i rastezanja s prodajom djelova

al da se obrnut 2000 bez jeb

rama bez papira i vrijedi jer je fakin sr kojem zamjenis plocicu da ni sam ne skuzis da si to napravio
vile s mostom i stupom 500kn odma mos dobiti
masina komplet ako nekom treba za djelove prijenos i ostale drkalije 1000kn mos okrenut. a, mos i 0kn okrenut
tockove s diskovima 500
ovi par plastika 500 mos i vise, ak je prednja u ok stanju, zadnja sa sicom vrijedi 400kn
amort 100
killer
oba kociona cilindra s kljestima i crijevima 500
volan 100
auspuh 100
itd

nakupi se toga ak ti se da i ak ces ga uzet za sicu
 
malo si precjenio al nema veze..
masin bude dobio nekaj ne..
to je fukcing tech i njeg ne kupuje nitko.. to ljudi samo prodaju..  :misli: