Procjena hyo 250gt

mRo

New member
Dakle...

pitanje je vezano uz hyosung comet 250gt. Motor je kupljen u proljeće 2008.g., presao 13000km. Ostalo mu je jos ravno godinu dana garancije, nista registracije. Motor je bio jednom razbijen, nije jako ali ni malo, malo je ravnana rama i vilica, ne fuserski nego kak spada (barem mi tako tvrdi, a i vjerujem posto je sebi ravnao a ne za prodaju), ostalo je kupljeno original novo. Servis je napravljen (lanac, itd...). Osim toga nedavno je izletila jedna karika pa je otisao na servis na garanciju i mijenjanje svih pripadajucih dijelova oko toga. Evo osim toga, vjerujem da je to to... Koliko bi vi procjenili realnu tržišnu cijenu za taj bike? To prodaje prijatelj, a ja sam novi u svemu tome... pa nebi htio ni da se zalomi njega ni mene, stoga pitam za tržišnu cijenu za koju bi se tako nesto prodavalo.

pozdrav...
 
Moj savjet ti je da se ostaviš toga...ravnana rama i vilice ? Izletila jedna karika? Di ? Sa klipa ? I ti pitaš koliko to vridi ? Ma, daj zahebaješ...priznaj..
 
motor je prava prilika za kupovinu, odma daj lovu!  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
 
ok, nemorate vise odgovarat...

ocekivao sam konstruktivne savjete, al trebao sam naucit vec da je na forumu tako nesto tesko ocekivat
 
mRo said:
ok, nemorate vise odgovarat...

ocekivao sam konstruktivne savjete, al trebao sam naucit vec da je na forumu tako nesto tesko ocekivat

pa cekaj malo sta bi ti ocekiva da ti mi kazemo za motor koji je ima pad u kojem je iskrivljena prednja vilica i rama a i sama masina je dozivila u najmanju ruku havariju ako je 'izletila karika', jel tebi to izgleda kao 'prilika' za kupit, ako je onda samo naprijed  (y)
 
znaci po tebi je uzet taj motor koji VOZI i koji ima garanciju ak se ubuduće ista desi s masinom i s kojim je predjeno prek par tisuća kilometara poslije ravnanja, totalno bezveze i bacit ga u smece...

pitao sam kolika je tržišna vrijednost, a ne usporedba dali je to ok motor... s novom yamahom od 50.000kn
jer na kraju krajeva, prodaju se motori od 30.000kn koji su bili skrseni do kraja... i onda da, naravno da to ne smatram konstruktivnim odgovorom, neg onda ak vec mislis da je smece, bi bilo ok reci da je zbog toga sto karika to i to i tak nesto... napomenuo sam da sam novi oko svega toga i cinjenica je da nemam pojma, ali onda ocekujem nesto i naucit a ne da mi se smiju s visoka (jer imaju novije i bolje motore u garazi) jer pitam po meni logicno pitanje
 
Tutty said:
pa cekaj malo sta bi ti ocekiva da ti mi kazemo za motor koji je ima pad u kojem je iskrivljena prednja vilica i rama a i sama masina je dozivila u najmanju ruku havariju ako je 'izletila karika', jel tebi to izgleda kao 'prilika' za kupit, ako je onda samo naprijed  (y)

Bas tak... A kaj drugo ocekujes???  :shock: Nasarafit ces se, izmucit i jos nece ici nikud. Taj motor ce vise stajat u garazi nego na cesti.  :shock: NEMOJ!!!! 8) Moj savjet....

I da... Cijena mu ogromno pada ak se sve to desilo. Za pola, 100%!!!!!
 
čuj kompica svašta se prodaje to stoji i ovo ima garanciju to stoji al ja bi ovo uzeo samo za bagatelu. Da si rekao da su samo vilice i rama u pitanju već bi debelo razmišlao al pošto je 250 ko ga jebe.

Al ovo sa mašinom je loše i možeš bit siguran da će to brzo na stol ponovo. Možda baš netom kad ti istekne garancija. Pa ćeš onda iskrcat $$$
 
ma mislio sam ga imat ovu sezonu i onda prodat, ali naravno htio bi ga vozit, i kad ga prodajem nebi htio prodavat macka u vreci nego motor s kojim se moze vozit... cijena bi bila ~15 po njemu
 
ja nebi dao preko 10 s obziron na to sta se dogodilo masini i s tim da ima krpljnu ramu.
ali to sam ja (y)
 
honda xr said:
ja nebi dao preko 10 s obziron na to sta se dogodilo masini i s tim da ima krpljnu ramu.
ali to sam ja (y)


ti si ko moj stari.. on stalno nebi dao.. zato nikad nis ne kupi  :LOL:

nebi ni ja dao lovu za 90% motora kolko ih precjenjuju vlasnici pa jbg il trazis dugo il platis kolko trazi
 
mRo said:
Dakle...

pitanje je vezano uz hyosung comet 250gt. Motor je kupljen u proljeće 2008.g., presao 13000km. Ostalo mu je jos ravno godinu dana garancije, nista registracije. Motor je bio jednom razbijen, nije jako ali ni malo, malo je ravnana rama i vilica, ne fuserski nego kak spada (barem mi tako tvrdi, a i vjerujem posto je sebi ravnao a ne za prodaju), ostalo je kupljeno original novo. Servis je napravljen (lanac, itd...). Osim toga nedavno je izletila jedna karika pa je otisao na servis na garanciju i mijenjanje svih pripadajucih dijelova oko toga. Evo osim toga, vjerujem da je to to... Koliko bi vi procjenili realnu tržišnu cijenu za taj bike? To prodaje prijatelj, a ja sam novi u svemu tome... pa nebi htio ni da se zalomi njega ni mene, stoga pitam za tržišnu cijenu za koju bi se tako nesto prodavalo.

pozdrav...


kakve su gume gore? ak su dunlop d 220 nemoj kupiti... :mrgreen:
pogledaj u padove pa bu ti jasno.  :LOL:
zezam se.

a sad za ozbiljno, ak su d220 gore, imale su nekih 1000 km pa sumnjam da ih je mjenjal, onda je to ovaj moj bivši...ja ga ne preporučam baš, al ak ko hoće...nek. :LOL:
 
teško je bilo što procjeniti. ako ga več želi prodati, bilo bi bolje da ovo nisi pisao i da dalje ne pišeš. ako ga ti misliš kupovati za sebe, po meni bolje nemoj. Ni garancija ti tu ne znači niš. to ti bu vreća bez dna. Da ti ga da badava opet češ baciti hrpetinu love na njega, a što je još gore, nečeš se voziti kad ćeš htjeti i potrošiti hrpetinu vremena po servisima. Ak si i tak jako zagrizo za njega, sve iznad 15000 kn je previše pošto stvarno znaš što se s njim dešavalo. Ja bi radije 8 godina stariji pegso 650 s 30000-40000 km za nekih 20-23 kkn.
 
Kako karika moze izletit  :misli: :misli: :misli: :misli: :misli:
 
mRo said:
ma mislio sam ga imat ovu sezonu i onda prodat, ali naravno htio bi ga vozit, i kad ga prodajem nebi htio prodavat macka u vreci nego motor s kojim se moze vozit... cijena bi bila ~15 po njemu

za 15 kila se nadje i Kawa Gpz 500s,
 
flomaster said:
kaj ti mislis da je moj, pa da sam ti presutil generalku?  :)


provjeravam kakve to 'frendove' imas ak je tvoj  :mrgreen:
 
cijena tog motora ako je u dobrom stanju je otprilike 3000-3500 E, a s obzirom da i ti i on znate sta je bilo s tim motorom, dogovorite se za neku dosta manju cijenu, jer realno, motor je kanta.. ako pitas za savjet, savjet je: -ne kupuj to.. a ako si bas jaaaako zagrizo za bas taj motor, nedaj vise od 2000-2300 E..

pozdrav..  (y)