Prodaja skutera u Italiji vs Prodaja skutera u Hrvatskoj

Da, Beneli je očito dobar jer se ne bi prodao u takvom broju. SH očito talijani obožavaju
jer im se niko ne može približiti, možda novi Beverly nešto uspije.
 
Beverly i Kymco su uvijek tu negdje ali njima je SH ipak pitanje statusa. :) Nestrpljivo čekam probati novog Beva, vrijeme je zamjene.
 
Zanimljivo je i T Max u usporedbi s hondom
X-adv. Svi pričaju da je t-max gotov otkad je izašao x-adv ali izgleda da je t-max i dalje kralj
 
Zanimljivo je i T Max u usporedbi s hondom
X-adv. Svi pričaju da je t-max gotov otkad je izašao x-adv ali izgleda da je t-max i dalje kralj
Tmax je jos uvik stroj
Izasa je 560.najbolji skuter sa variomatom bez obzira na izgled.ajde sad je zadnji kraj dobar......
a za X-adv se zna da izlazi upgrade za 2021 god ako se ne varam
Pa je nastala rupa
 
R motor nema pretinac di se moze stavit litra milka od soye i barem donekle triba znati upotrebljavati kumplung
a to ocito za vecinu nove generacije postaje nesavladiva prepreka jer se ne moze upravljati preko mobilne aplikacije

Zalosno ( a mozda je to samo evolucija di cemo mi stari dinosaurusi izumrit )
Nemaju ljudi novaca za vise motora pa kupuju multipraktik
Ja eto iman za skuter i motor ali opet neman za drugi motor pa ne mogu imat CB 1300 nego to sta iman jer osim za gust meni triba i da sluzi pa ne mogu imat samo CB 1300
auto vozin samo ako bas moran.ako je kisa ili ako privozin dicu
Za vrime korone po dva miseca ne bi palia auto......
A skuter bez obiza sta je Kralj ima vec preko 11 god
Tribalo bi ubost jednog tmaxa X-adva ili Forzu 750 ali nema se para......
Corona i besparica
 
Nemaju ljudi novaca za vise motora pa kupuju multipraktik
Ja eto iman za skuter i motor ali opet neman za drugi motor pa ne mogu imat CB 1300 nego to sta iman jer osim za gust meni triba i da sluzi pa ne mogu imat samo CB 1300
auto vozin samo ako bas moran.ako je kisa ili ako privozin dicu
Za vrime korone po dva miseca ne bi palia auto......
A skuter bez obiza sta je Kralj ima vec preko 11 god
Tribalo bi ubost jednog tmaxa X-adva ili Forzu 750 ali nema se para......
Corona i besparica


Ovaj trend nije od jucer da R motora je otisla nizbrdo a kineska gripa sigurno tome nije pomogla

Sta kamere i represija a djelom i komod novih generacija kojima po onome sta vidim nedostaje entuzijazma

Skuter je sigurno idealna stvar za grad i tu nema govora ali mislim da su se i vrimena nepovratno prominila
 
  • Like
Reactions: Nero
Ovaj trend nije od jucer da R motora je otisla nizbrdo a kineska gripa sigurno tome nije pomogla

Sta kamere i represija a djelom i komod novih generacija kojima po onome sta vidim nedostaje entuzijazma

Skuter je sigurno idealna stvar za grad i tu nema govora ali mislim da su se i vrimena nepovratno prominila
Pa naravno......
Kao i kod auta SUV
Ko vise kupuje aute tipa passat,mondeo,insignia ili slicno......
Tako i motori......
Pored recimo Multistrade uzet Panigalea
O novim motorima govorin
Komoditet i da motor moze sluzat kao zamjena za auto a ne samo track days na Grobniku ili piljenje nediljon
 
Istina ali svi mi imamo izbor
Osobno skutrer tezi od 150 kg mi je osobno odbojan i nepraktican jer iskreno za grad i po okolici vise od 300ccm mi ne triba
Za brusit imam drugi alat ali svi mi imamo svoj izbor i zato ovi rezultati pokazuju sadasnji trendovi
 
Na to sam i ciljao s ovim kao suvenir u garazi ( moze i u dnevnom) ;)

tako da tri su dosta:mrgreen:
 
Motor je za gust, a ne za svaki dan i tako te pizdarije i trazenje prakticnosti, kad mi dođe da kupim motor koji mi je praktican, tad cu se osamarit i prestat vozit
 
Tako je i moje viđenje motora... iskljucivo mi sluzi za gust i voznju u slobodno vrime...

za ovo sve ostalo mi je tlaka ga uopce vadit iz garaze...

izuzev skutera koji posluzi po ljeti za do grada i do plaze...

al svak ima svoje... ja ne radim neke ekstremne duge ture, makar smo znali i s R-om proc magistralu od Senja do Dubrovnika u jednom danu... nekih 510 km ako me sjecanje sluzi... samo ruksak na leđa i gas
 
  • Like
Reactions: ODST
Svaki motor je praktičan ako čovjek nije picajzla. Tail torba od 30litara i s Rom možeš obavljati manje više sve. Ne pada mi napamet imati u garaži više od jednog motora ili nedajbože kakav skuter.