Prodajem: HONDA CBR1000RR '04

b0du1

Well-known member
Pozdrav svima

Doslo je vrijeme da se rastanem od moje dragane Hondice  :(

Na motoru je dosta toga promijenjeno, a trebalo bi nesto i servisirat. Nisam se ni vozio nesto tj skoro nikako pa je to što je promijemjeno kao novo.

Ovako stvari stoje:

Honda CBR 1000 RR 2004. godina

75000 km

registriran do 04/2020

Dodatna oprema:

Powercommander V (mapiran u DocDyno sto znaci postelovan za ovaj auspuh i k&N filter) pokazalo se da ima snage vise nego ocekivano

K&N filter zraka, otvoren ispuh (tvornicki auspuh pa prolazi tehnički jer ima tvornicku oznaku) i dajem dodatni original bez preinaka ako bude zatrebao

Konverzija lancanika i lanca na 520

Vizir, dajem i original

Xenon, na proslom tehničkom upisano u prometnu

Opletena kočiona crijeva


Servis:

nove kočione pločice sprijeda Brembo SC

ulje motul 300v i filter ulja(original honda)

gume malo i ništa potrošene Dunlop GP 212


prošle sezone:

ulje u kočnicama

akumulator

pumpa za gorivo





Potrebno servisirat prednje vilice (prije tjedan dana dosao do motora i vidio da je procurila jedna)...cijena popravka otrilike 800-900 kn kad se skine i odnese

E sad ono sto svi zele znati.  :mrgreen:

Cijena:

Ukoliko bi uzeli motor a da ja servisiram vilice cijena motora bi bila 3700 EUR

Ukoliko netko zeli sam to popravit i ustedit mozda 100-150 EUR cijena bi bila 3500 EUR (zato i ostavljam ovu opciju otvorenu,  i meni bi odgovaralo da se ne zezam s tim)

Mislim da je to realno i povoljno, a i da motor ne stoji u oglasniku bzvz (jos nije na njuskalu...nezz bi li ga stavio ovakvog ili servisirao vilice pa onda)

0916031232... ako se ne javljam poslat SMS

Split

Evo tko ju ne zna  :afro:

Hvala  (y)









 

Attachments

  • Motori_oglasnik.JPG
    Motori_oglasnik.JPG
    1 MB · Views: 270
Nisi napisao 3 bitne stvari...

1. Gdje se motor nalazi (gdje se može vidjeti)?
2. Koliko km ima (pošto nije na njuškalu očekujem nešto realno, a ne 20-30t km  :mrgreen:)?
3. Jel ima kuku?  :jesus:
 
omg... alfa kvadrant...gdje moze bit... Dalmacija - Split.... :afro: evo stavit cu... ima 75000km na satu, ja sam uzeo sa  55000 i prosao 20000... tada sam promijenio fazni lanac i svjecice...medutim masina je promjenjena i stavljena novija 2007 pa sigurno ima manje km... i jos sam zaboravio napisat da je promjenjena pumpa za gorivo, stavljena nova, kad je bio u DocDyno kao i prosle sezone akumulator u Bimbe

P.S.

Dodat cu ako se jos neceg sjetim
 
@gastarbajter kazes 3000EUR...  :misli: bas sam se zamislio... ali je ova moja cijena previsoka... gledam na njuskalo 4200 pa na vise otprilike... ima jedna za 3800 kao moja...

P.S. Da stavim 3200EUR to bi bilo bas povoljno s obzirom na opremu itd pa ko prvi curi cura njegova...
 
A da napravim licitaciju... stavim neku pocetnu, recimu tu od 3000EUR... i odredim neki datum za zakljucak.
 
b0du1 said:
A da napravim licitaciju... stavim neku pocetnu, recimu tu od 3000EUR... i odredim neki datum za zakljucak.
Ili još bolje, lutriju.
Srećka 20 kn, i kad dostigneš željenu cijenu (broj prodanih srećki), izvlačiš dobitnika iz šešira.
:mrgreen:

Tako mi je poznanik proda auto koje nije moga ni poklonit, i to je dobro uvatija.

[emoji38]

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
Ili još bolje, lutriju.
Srećka 20 kn, i kad dostigneš željenu cijenu (broj prodanih srećki), izvlačiš dobitnika iz šešira.
:mrgreen:

Tako mi je poznanik proda auto koje nije moga ni poklonit, i to je dobro uvatija.

[emoji38]

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Tako se na peskariji prodaju kapitalci :mrgreen:
 
Shepa said:
Ili još bolje, lutriju.
Srećka 20 kn, i kad dostigneš željenu cijenu (broj prodanih srećki), izvlačiš dobitnika iz šešira.
:mrgreen:

Tako mi je poznanik proda auto koje nije moga ni poklonit, i to je dobro uvatija.

[emoji38]

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Shepa kralju (y) :LOL:

Dobra... :mrgreen:

P.S. Evo prepravio sam na 3500-3700... mislim da je to skroz ok
 
b0du1 said:
@gastarbajter kazes 3000EUR...  :misli: bas sam se zamislio... ali je ova moja cijena previsoka... gledam na njuskalo 4200 pa na vise otprilike... ima jedna za 3800 kao moja...

P.S. Da stavim 3200EUR to bi bilo bas povoljno s obzirom na opremu itd pa ko prvi curi cura njegova...

mozes ti stavit i 5000 al neces prodat..na njuski ce svi ti koji su malo skuplji stojat godinama a ako se i proda neznas koliko je spustio cijenu..motor ako je dobar i cijena povoljna nemora ni ic u oglas..prodas ga u selu ili rodbini..ako nece niko u tvojoj blizini znaci da je ili skup ili nevalja ili niko nema love sto je najcesci slucaj..onda stavis neku cijenu i cekas jelena kapitalca..samo ih nema ko nekad :mrgreen:...evo moju sad na Hvaru kad smo bili svi zagledaju svi kazu jooj jes dobra original ocuvana i onda cujem kad spadne na 3 milje kupicu je :mrgreen:
 

Attachments

  • IMG_20190606_141119.jpg
    IMG_20190606_141119.jpg
    1.5 MB · Views: 217
gastajbarter said:
mozes ti stavit i 5000 al neces prodat..na njuski ce svi ti koji su malo skuplji stojat godinama a ako se i proda neznas koliko je spustio cijenu..motor ako je dobar i cijena povoljna nemora ni ic u oglas..prodas ga u selu ili rodbini..ako nece niko u tvojoj blizini znaci da je ili skup ili nevalja ili niko nema love sto je najcesci slucaj..onda stavis neku cijenu i cekas jelena kapitalca..samo ih nema ko nekad :mrgreen:...evo moju sad na Hvaru kad smo bili svi zagledaju svi kazu jooj jes dobra original ocuvana i onda cujem kad spadne na 3 milje kupicu je :mrgreen:

Dobro izgleda  (y) mada su meni draze ove HRC kombinacije
 
Ipak bi stavio 3000EUR... ne mogu promijenit što sam napisao pa bi molio nadležne da uvaže promjenu...Hvala

Evo Hondu prodajem za 3000EUR... treba mi lova HITNO


Nije još na njuškalu ali stavit cu narednih dana najvjerojatnije.
 
Evo baš kopam.. nezz di su... stavit ću

Sve su kraj kante  :LOL: :mrgreen:
 

Attachments

  • IMG_0308.JPG
    IMG_0308.JPG
    951.5 KB · Views: 172
  • docDyno1.jpeg
    docDyno1.jpeg
    314.5 KB · Views: 191
  • docDyno2.jpeg
    docDyno2.jpeg
    324.3 KB · Views: 182
Ima nesto na iPhone... pogledat cu i na windows phone... bit ce i tamo nesto... zeza me, nece da uveze itd...sutra cu, nemam volje vise

Ps. Garaziran

 

Attachments

  • 9120F84C-DD36-4400-9CB8-C1E4A7F507DE.jpeg
    9120F84C-DD36-4400-9CB8-C1E4A7F507DE.jpeg
    233 KB · Views: 171
Dobro je i izbacila konja :shock:

Tolko je moja imala serijski :mrgreen:

Al svejedno lijep motor (y)
 
@Nero  Super (y) tu se vidi i original vizir koji isto imam.

@Tibor... bome je izbacila...ovi modeli imaju do 160  na kolu...ova ide i do 164(177 na radilici)...ima ima  (y)