Prodajem legendarni motocikl Zongshen Gy2 200

Pali na kurblu, elektropokretač i žmigavci ne rade
Ima novi lanac, regler i ulja ne fali 8)

Slike cu stavit kad ga poslikan jos jedan rezervoar i imat ce 40 000km
 
Plastike bi bile u boljem stanju da ga je prethodni vlasnik garažirao, i ova ostecenja od pada su od prve vlasnice...
popucena je plastika kod rezervoara i oguljeni ovi handle bars ili kako se zovu već... plastike ispod sjedala su popucale od vibracija kod sarafa.

Ja sam treci vlasnik od 18 700km promjenio sam 2 lanca, 2 gume, regler, zadnje zmigavce i stop svjetlo, pumpu prednje kočnice, ulje svakih 4-5 0000.

Trenutno ne rade zmigavci mozda je aautomat otisao :misli: i lose su kvalitete pa bi ih trebalo promjenit jer se objese i  izbjele s vremenom(prednji zmigavci) zavarit i prefarbat plastike. Reparirat zadnji amortizer te pretapecirat sjedalo. Otisao je i elektropokretač pa pali na kurblu...
 
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/zongshen-gy-2-200-cm3-oglas-14780674

i ovaj je od frenda pic pic stanje, da je kupit oba dva i gume i lanac prebacit na njegovog i mojeg pustit za djelove (y) :mrgreen:
 
diesel power said:
nije ceka jos malo suncanih dana ove sezone  :mrgreen:
frend si trazi tak nekaj...zna vozit al nije vozio 15 godina i zeli ponovo uc u svjet motora..pa za pocetak da se uvjezba mu treba nekaj slabije i jeftinije..javi neki broj u inbox ak je jos uvjek na prodaju