Prodajem (ne znam smijem li)

migi

New member
Ako smijem stavio bi svoj oglas ovdje jer sam tek stigao na forum!!!!
 
Stavi stavi...ja sam ti glavni ovdje i smiješ stavit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



*ovom prilikom se ispričavam svim koji su zbilja glavni :mrgreen:
 
Samo stavi, nemoj niti pitati, jer ti budu zaračunali. :mrgreen:
 
Ma ja pitam ozbiljno jer imam više motora u ponudi pa me zanima da li se moram obratiti moderatoru da mi to dozvoli pa molim kompetentne osobe da mi odgovore na ovo pitanje!
 
Budući da su nam svi glavni i odgovorni malo udaljeni od foruma (čitaj, na moru su), a ja sam jedan od suradnika ove stranice ja ću ti odgovoriti. Pitanje si formulirao kao da si prodavač motocikala, sa dučanom, servisom i to. Ako je ta situacija tada reklamiranje bez plačanja ne bi išlo. Ako je pak situacija da si biker kao i svi mi, a eto imaš više motora u garaži za prodati ne vidim razlog zašto nebi na home page-u kliknuo na oglasnik i napisao kaj se prodaje.
 
Ma nemam trgovinu i imam više motora u ponudi jer bi htio pomoć onima koji bi htjeli vozit motore a nisu baš u mogućnosti jer imam neke vezice pa da to iskoristimo!! U principu mogu nabavit što se rabljenih tiče skoro sve!
 
samo ti opleti frende, to je sve u interesu motorista! naravno ako su cijene prave, ako ne onda idu sankcije :)
 
Ak je tak onda klikni na home page-u na OGLASNIK i tipkaj.
Da te odmah pitam, imaš koji CBR 900 RR Fireblade, tamo negdje '99 ili '00 godište :?:
Odgovor može i na privatnu poruku
 
CBR-a nemam za sad ni jednu ali ako si zainteresiran možemo se čut!

Nedavno sam prodao jednu 600 F1 01g 5800km žuto crna za 7400eura motor nije imao niti jednu ogrebotinu i imao je servisnu knjižicu! Uostalom sve motore koje ja nabavim imaju do 20000km nisu razbijani (možda samo malo ogrebani ali za takve se zna cijena) i svi imaju servisnu!

Sada imam u ponudi Transalpa 600 99g Suzukija GS500 98g i još par ako koga zanima može na pm!
 
Zaboravio sam spomenuti da mogu nabavit motore po naruđbi i da se može isposlovat kredit!
 
Mislim da će biti oko 3000-3200eura još ne znam!

Dolaze novi koef. i katalog vrijednosti pa ne znam kolika je carina (KARINA) :D
 
Motor ima 16000km plave je boje i u dobrom je stanju!

Slike bi ti mogao poslat na e-mail
 
R6 '99-'00-'01? jel imaš kakvih informacija?? :)

otprilike?? to uvoziš huh?? uredni papiri i to?? :wink:
 
imas koji monster, suzuki sv ili tako neki naked? ako da koji i za koliko? ima kakav popust za gotovinu :)
 
Firechicken SR said:
R6 '99-'00-'01? jel imaš kakvih informacija?? :)

otprilike?? to uvoziš huh?? uredni papiri i to?? :wink:

Nisam još ni jednu R6, a što se tiče papira sve je čisto!

Moj moto je da pomognem ljudima da se voze i da im povoljno nabavim motor a uz sve to najvažnije mi je da motor kad ide od mene bude sasvim ispravan! Ne kupujem sumnjive što se tiče papira a i što se tiče padova ne uzimam jedino dolazi u obzir manje ogreban motor a i tad je cijena niža!

Pogledaj za cbr-a 600, pa za GS-a pa usporedi!
 
bolcic said:
imas koji monster, suzuki sv ili tako neki naked? ako da koji i za koliko? ima kakav popust za gotovinu :)

Imam ti za sada Kawasakija ZRX 1100 00g sivi odličan nema ogrebotina itd i mislim da bi mogao biti oko 6200 +-100-200eura!

I Suzukija GSF 600 S Bandit 01g plavi vozila žena i on bi bio oko 5100-5200 nisam vam siguran za cijene jer dolaze novi koeficjenti i nove kataloške vrijednosti tak da ne znam kolika će još bit davanja!

Ma meni su cijene za kredu i keš u principu iste jedino što za kredu ide 1000kn više jer proviziju uzima auto kuća, a za one koji su dalje pustim 100-200eura za put pa da mu i to olakšam!!!