Prodajem (ne znam smijem li)

Evo ovako bio sam par dana odsutan i u pon ponovno idem u austriju na par dana pa ću imat većinu cijena tako da oko vikenda očekujete cijene!!!
 
Cijene i opis za endurače i custome (ako ih ima) molim na PP.

Hvala
 
evo, ja sam konkretniji..
mene zanima sve sto je oko 3000 eura (osim chopera) ,prednost hondama..

recimo, KLE500 kawasaki.. ima li toga? za tu cijenu..
naravno.. ja dolazim u igru za kupovinu tek za mjesec-dva ;)
 
Evo vratih se iz Austrije dovezao par motora neke još ostavio gore pa kad skužim kako da stavim slike napisat ću i cijene tako da vas molim još za malo strpljenja!!!!
 
ajde de, svi su već nervozni
 
Evo 1
Ovo je Suzuki bandit 600S 01g 20400km 78ks vozila žena!
Motor nema ogrebotine i nikad nije padano s njega ima servisnu itd!

DSC00319.jpg

DSC00322.jpg
 
Evo 2.

Honda Transalp 600V 99g nikad padano servisna knjiga 20500km itd!
On je u HR kod mene doma i sve je plaćeno i bit će regan ovih dana!

DSC00527.jpg
 
Evo 3

Kawasaki ZX12R 00g 20850km 131KW motor očuvan stavljene nove gume!

DSC00531.jpg
 
Evo 4.

Kawasaki ZRX 1100 00g 106KS 28000km! Motor je odličan i ima orginal far i žmigavce ali meni ni ovi ne izgledaju loše! Probao se vozit i kao da voziš bicikl s pomoćnim kotačima!!!

slika_v_10761.jpg
 
Eto sutra ću stavit još slike od Suzukija GS jer danas nisam stigao ga poslikat!!!!!
 
bogati, pa kak nebi bili ocuvani kad svaki ima max. 20 000 km.. :shock: :D :D a motor ne stari!!!

Izvrsno, svidjaju mi se svidjaju.. :D :D

migi, cujemo se mi tam negde u 4.-tom mj. :D :D :D
 
migi said:
Evo 1
Ovo je Suzuki bandit 600S 01g 20400km 78ks vozila žena!
Motor nema ogrebotine i nikad nije padano s njega ima servisnu itd!

kak mu to stoje utegi :? :|
 
a daj da te pitam nest?
kazes da ti to uvozis i onda prodajes tu a za koliko kazes da je ovaj prodan za 5800 hmm skakljivo mi je to nesto ti ga ovdje prodajes za 500 eura jeftinije kupac nezna sta je kupio! mozd ce durati mozd nece ko to zna?
prodavac je sad daleko kome cemo se mi zalit?
ti mozes reci da ti s tim nemas nist da si ga takvog kupio i onda se zali upravi vodovoda!
opet dat jos 1000 eura za servis!
neznam migi ko tu profitira al to je meni skakljivo dosta!
mozd dodati jos 500 eura pa otic vamo pogledat nekoliko motora pa bar poznas gazdu motora a ovak neznas nista a mozd su im vracani i kilometri sta nije iskljuceno! nesto svi imaju bas oko 20 000 km

neznam necu nikog osuđivat al sve je to meni jako skakljivo i preopasno!
jer ni ti nebi iso po njih da ni ti nezaradis ponesto a kad sve to zbrojis pa koliko onda taj motor dođe tamo?

mozda jedino kad bi i taj koji kupuje od tebe isao s tobom,onda ajde nekak al ovo..... preopasno ipak nisu to mali novci!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: