Prodajem (ne znam smijem li)

exotic said:
a daj da te pitam nest?
kazes da ti to uvozis i onda prodajes tu a za koliko kazes da je ovaj prodan za 5800 hmm skakljivo mi je to nesto ti ga ovdje prodajes za 500 eura jeftinije kupac nezna sta je kupio! mozd ce durati mozd nece ko to zna?
prodavac je sad daleko kome cemo se mi zalit?
ti mozes reci da ti s tim nemas nist da si ga takvog kupio i onda se zali upravi vodovoda!
opet dat jos 1000 eura za servis!
neznam migi ko tu profitira al to je meni skakljivo dosta!
mozd dodati jos 500 eura pa otic vamo pogledat nekoliko motora pa bar poznas gazdu motora a ovak neznas nista a mozd su im vracani i kilometri sta nije iskljuceno! nesto svi imaju bas oko 20 000 km

neznam necu nikog osuđivat al sve je to meni jako skakljivo i preopasno!
jer ni ti nebi iso po njih da ni ti nezaradis ponesto a kad sve to zbrojis pa koliko onda taj motor dođe tamo?

mozda jedino kad bi i taj koji kupuje od tebe isao s tobom,onda ajde nekak al ovo..... preopasno ipak nisu to mali novci!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ti si neki jako škakljiv tip






srki
jebo
 
2 exotic

Gledaj trenutno svi imaju oko 20000 km, ima ih i sa manje i što je najvažnije motori imaju servisne knjižice i nije muljaža dođeš pogledat motor i dovedi sa sobom koga god hoćeš, ako si negdje bliže vozi motor na pregled i vidi u kakvom je stanju!

Nije to HR pa da se može skidat km kako ko hoće ili ako je motor bio razbijen a da se to ne zna, bilo je slučajeva da se kupio razbijen motor pa se skužilo pa da vidiš kako se to tamo riješava!!!!!!

Ja nisam rekao da ja ne zaradim ali ne zaradim ja neku veliku cifru, a to što ga ja prodajem za 500 ili 1000eura jeftinije to je moja stvar a ti ako ti je škakljivo nađi motor kod nas u boljem stanju ako možeš i kupi ga za 500 eura više!

Baš me zanima kome ćeš se ovdje žalit ako kupiš motor i rikne ti, baš imaš neke vajde od toga što poznaš gazdu!

Eto primjer koliko motor košta tamo:
Ja sam Transalpa kupio za 3800Eura + 33eura Austrijska carinska deklaracija + 360kn Hr carinska deklaracija + 6900kn carina,trošarina i PDV(škegro)zajedno + 330kn homologacija + 402kn potvrda o homologacji put i prijevoz nisam uračunao pa sad ti izračunaj koliko ja zaradim! A da ti skratim računanje to ti je 4927 eura i bar 100eura put!
E tako znači da sam za njega dao 5000eura i cijenim ga 5200 do rege a pošto sam ga danas regao tražim 5500eura pa ako je tebi puno 200 eura kaj ja zaradim onda ja stvarno ne znam, a i ne uvozim motore koji nisu dobri jer želim i za dvije godine uvažat i prodavat motore! !!!!! Ako mi ne vjeruješ dođi k meni pa ču ti pokazat!
 
Gore je 7400 + davanja još ne znam točno koliko će doći!
U pon ću znati!
 
a hebote neznam bilo mi to malo cudno znas?ipak nisu to mali novci?
nego gle ovako:
gle vidim da ti to forsiras do max sigurnosti!
pa da te pitam kak da ja sad uzimam od tebe motor npr r6 dali ja sad moram cekat par mjeseci da ti nađes jednog takvog il se mi dogovorimo i ti ljepo sjednes i odes pronaci tamo taj motor?
i koliko bi mene taj motor kostao dal bi bilo nesto povoljnije?
 
Otprilike bi ti to ovako išlo ti mi kažeš godinu i boju motora i do koje cijene znači cijena ovisi o km, stanju vanjštine a za motor se ne brini jer ne kupujem bez servisne tako da se sve zna! Kad se dogovorimo ja krenem tražiti motor i otprilike za tjedan dva bi ga mogao imati na dvorištu! O ostalim detaljima se čujemo!
 
Evo kao što sam i obećao Suzuki GS 500

P8290022.jpg

P8290023.jpg

P8290024.jpg
 
Fire Breath said:
yebate, tablica veca od motora :mrgreen: :mrgreen:

kolko?

Ma to se lako skine!!! :D :D
Evo stavit ću sliku bez toga!

Cijena je 3100eura do rege
 
Pasmaters said:
Koliko je zrx??

znam za 3 komada ako te zanima, 2002, 2003 i 2004.
 
Evo ovako imam u ponudi 2 Kawca: još jednog ZRX1100 97g i 500 N 94g! Pa ako koga zanima nek se javi slike ovih dana!!!!
 
exotic said:
a daj da te pitam nest?
kazes da ti to uvozis i onda prodajes tu a za koliko kazes da je ovaj prodan za 5800 hmm skakljivo mi je to nesto ti ga ovdje prodajes za 500 eura jeftinije kupac nezna sta je kupio! mozd ce durati mozd nece ko to zna?
prodavac je sad daleko kome cemo se mi zalit?
ti mozes reci da ti s tim nemas nist da si ga takvog kupio i onda se zali upravi vodovoda!
opet dat jos 1000 eura za servis!
neznam migi ko tu profitira al to je meni skakljivo dosta!
mozd dodati jos 500 eura pa otic vamo pogledat nekoliko motora pa bar poznas gazdu motora a ovak neznas nista a mozd su im vracani i kilometri sta nije iskljuceno! nesto svi imaju bas oko 20 000 km

neznam necu nikog osuđivat al sve je to meni jako skakljivo i preopasno!
jer ni ti nebi iso po njih da ni ti nezaradis ponesto a kad sve to zbrojis pa koliko onda taj motor dođe tamo?

mozda jedino kad bi i taj koji kupuje od tebe isao s tobom,onda ajde nekak al ovo..... preopasno ipak nisu to mali novci!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

E , pa koji si ti Biserko , to je strasno :mrgreen: pa nije to Tunguzija nego Austrija , pa tam je skidanje kilometara kazna i to jebena , a vidis li ti kak ti motori izgledaju i jos k tome imaju servisnu , otvori oci djecace :idea:
 
2 Tachyon and Slavek Francuz:

Hvala vam jer mi je stvarno već dosta objašnjavat da nije tamo isto kao i kod nas, kod nas je teško naći redovito servisiran motor a tamo je to kao dobar dan, čast onima koji vole i cjene svoje motore i tako se i odnose prema njima!

Imam iskustva kupnje motora kod nas i prevalio sam i po 500km da idem pogledat i kupit motor, jer mi je preko tel nahvaljen a kad sam došao tamo nema većeg groblja a u Austriji to nije slučaj!

Ali sve u svemu svatko ima pravo na svoje mišljenje, a nevjerovani Toma ostaje nevjerni Toma!