Prodajem (ne znam smijem li)

Bravo MIGI, fala dragom Bogu da se našao netko tko uvozi polovnjake.....puno sreće.... a što se tiče nevjernih Toma neka dođu i vide vlastitim očima kad ne vjeruju tuđim
 
2 4rijeke

Hvala na potpori!!!!

Ajd na pm napiši koliko su oni zrx-ovi
 
Eto danas se čuo sa ljudima iz Ausrijskog osiguranja i malo se razgovarali i rekli mi da će za mjesec dana od prilike kad završi sezona biti tako jeftinih motora da se to neće moći vjerovat! Ja ne budi lijen zovem ekipu da to provjerim od prošle godine i kažu da je to slatka istina!

Zato ljudi tko bi ove zime kupovao motor navali sa najavama da vidimo šta bi trebalo uzimat!!!!
 
migi said:
Eto danas se čuo sa ljudima iz Ausrijskog osiguranja i malo se razgovarali i rekli mi da će za mjesec dana od prilike kad završi sezona biti tako jeftinih motora da se to neće moći vjerovat! Ja ne budi lijen zovem ekipu da to provjerim od prošle godine i kažu da je to slatka istina!

Zato ljudi tko bi ove zime kupovao motor navali sa najavama da vidimo šta bi trebalo uzimat!!!!

..nadji mi KLEa 500 za 11-12 mjesec , do ili oko 3000 eura ..ako moze :D
 
Zato ljudi tko bi ove zime kupovao motor navali sa najavama da vidimo šta bi trebalo uzimat!!!![/quote]



Ma sve što bude po ludnica cijenama ti slobodno objavi, lako mi promjenimo mišljene i kupimo ono što nismo planirali!
 
Evo mali off topic!

Danas sam upoznao gospodina ˝Dylana˝! Došao čovjek iz KC vidjet Hondu! Našli se popili piće, čovjek probao motor malo popričali i svako svojim putem! Nadam se da ćemo se još koji put sresti i bilo je to jedno lijepo iskustvo!!!

Hvala Dylan!
 
Bog migi!

Ja bi si htio uzet hondu nsr125r negdje u prosincu/siječnju (samo tad mogu starce nagovorit :D )

Jeli ima što do 2200€, pogotovo crno-žutih?

Tnx!
 
Ma sve što bude po ludnica cijenama ti slobodno objavi, lako mi promjenimo mišljene i kupimo ono što nismo planirali!

tocno to..
ja zelim KLEa i njega bi sigurno uzeo. ali to neznaci da nebih odmah uzeo onako nekog GSa da imam sad lovu.

nego, migi.. mene imaj u vidu 8)

siri izbor je:
KLE
KLR
XT
dominator
tengai
tenere

cb
gs
..

gpz500s
..

..bitniji faktor je cijena od 3000 eura


..favorit kojeg zelim je KLE500 (ili supertenere koju sumnjam da mogu dobiti po toj cijeni)

eto migi..
cujemo se mi.. a i vidimo na kavici kao sto si se vidio s dylanom ;)
 
aurellie said:
Bog migi!

Ja bi si htio uzet hondu nsr125r negdje u prosincu/siječnju (samo tad mogu starce nagovorit :D )

Jeli ima što do 2200€, pogotovo crno-žutih?

Tnx!

Gledaj ja mogu pogledat cijene ali ne mogu motor sad kupit i čekat da ti nagovoriš starce nadam se da me razumiješ! Ali mogu kao što rekoh pogledat cijene javit ti ili prati moj topic kad nađem poslikam ju i stavim na forum, a ti kad nagovoriš starce javi mi i ja za tjedan do dva nađem motor i to je to!!!

P.S. Hvala na razumijevanju!
 
fakat već gnjavite čovjeka!


prvo skupit neku lovu a onda gnjavit

ovo ja bi kad bi vako nako tata imo nemo




srki
bolje soma Eura u ruci
neg patuljak na grani
 
Srki said:
fakat već gnjavite čovjeka!


prvo skupit neku lovu a onda gnjavit

ovo ja bi kad bi vako nako tata imo nemo




srki
bolje soma Eura u ruci
neg patuljak na grani

pa normalno da ga gnjavim..
treba tih par milja eura zaraditi, e pa onda kad sam vec "odznojio ih" , zelim znati mogucnosti u sta ih dajem :)

..necekam ja tatu.. vec samo pokusavam nagomilati svotu..
nesto malo manje od milju eura sam vec skupio..
jos mi i vespa vrijedi 500-600 eura

jos malo da skupim, i nekakv keš-kredit nek dobijem od nekih milju eura , i u igri sam :yes: :brush:

kroz mjesec, dva , se nadam kavici s migiem

..a ovako mu cisto dajem do znanja da sam zainteresiran, i da zna sta da gleda :mrgreen:
 
2 srki ma neka gnjave znam ja kako je meni bilo kad sam počeo kupovat motore! Pa zivko sam po cijele dane i raspitivao se kakav je motor u kakvom je stanju a uostalom ako se mislim i dalje bavit tim poslom i to je dio posla!!!!

2 Eladio samo ti skupljaj kad skupiš znaš broj a ja ću se potrudit da neđemo nešto dobro na obostrano zadovoljstvo a onda lagano na susrete kavice itd!
 
migi, naj zameriti, al bi te nekaj zagnjavil :mrgreen:
Ducati Monster 750 ili 620 i.e. , daj poglec malo cijene pa mi javis? Nekaj novijeg godista do 40-50k kn... pa se mozda vidimo i mi na kavici.. :D
(ili SV650(S))

fala lepa!

Pozdrav!! :mrgreen:
 
migi said:
Gledaj ja mogu pogledat cijene ali ne mogu motor sad kupit i čekat da ti nagovoriš starce nadam se da me razumiješ! Ali mogu kao što rekoh pogledat cijene javit ti ili prati moj topic kad nađem poslikam ju i stavim na forum, a ti kad nagovoriš starce javi mi i ja za tjedan do dva nađem motor i to je to!!!

P.S. Hvala na razumijevanju!

Ah no problemo...ja sam jos mali pa neznam kako to ide :mrgreen:

Ako ti bude usput uslikaj nešto tek toliko da mogu past oči....tnx! :D
 
Migi - da te negnjavim sada, a kolko je ovo, a kolko je ono, a možda ipak ono prvo... cijene na www.mobile.de koliko su različite od tvojih (znam da porez ide dole - 16%, a da carine trošarine i ostalo ide gore) pa ajde reci ovako - na te cijene tamo koliko cca. posto moram dodati da dobijem cijenu kada uzimam od tebe. Ako to okvirno odgovoriš mislim da ćeš sebi i drugima uvelike olakšati posao s obzirom da si sami možemo gledati šta nas zanima i koliko bi to koštalo. Pozdrav i čujemo se!!!!
 
2 Lemmy Pa možeš si ti sam gledat i ovako bez da ti ja tu sad ˝popujem˝ o trošarinama i carinama! Prolistaj malo po forumu ljudi su pisali o uvozu motora i vidi koliko bi te sve izašlo!!!!
 
Eto da kažem da sam prodao Suzukija!!!!

Želim puno km novom vlasniku!!
 
Migi bio bih ti jako zahvalan ako bi mi mogao pogleati cijene Honde nsr 125 1998-2000god cagive mito 125 1998-2000 god. i honde xr 125 2003.god Javi mi na [email protected]
 
Evo samo da se javim i ispričam! :(

Razbolio sam :oops: se i u krevetu sam od 0-24 idem tu i tamo doktoru na koju flašicu infuzije tak da vam ne mogu niš saznat, ali kad ozdravim bit će!! :p