profesionalno zavarivanje

Lako se tebi šaliti dok ti napaćeni narod pokušava pomoći 😂😂Fronius brale ,samo Fronius.
Za Esab neću govoriti ništa ,to je svijet za sebe.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: strasilo
neko iskusan, jel varenje stvarno tak stetno za zadravlje kak se da procitati?
 
Bavim se isključivo reparaturnim (www.debona.hr) zavarivanjem zadnjih 20 godina, a ove godine skoro zatvorio firmu. Odnosno odlazim u druge branše strojarstva, a zavarivanje je na nivou hobija. Ako imaš kakav poso javi...30% tebi. :)
Najbitnije je za koga radiš.
Ne želim ulaziti u detalje, ali ima tu finih para.
 
Ne razumijemo se. Mislim na tvoju klijentelu pod tim za koga radiš.
Moja je klijentela od Končara k.a. do auto mehaničara. Ali ako imaš što kažem ti proslijedi ili me prosvjetli jer reperature u hrvatskoj izumiru. Inox ograde i građevinsku bravariju neradim. Sada sam se okrenuo inox namješaju, ind. laboratoriji.
 
Molim ponude u inbox :mrgreen:

Screenshot_20221217-150522_Gallery.jpg
 
  • Haha
  • Wow
Reactions: Paf and singlica
Pričamo o različitim švasanjima.
ok, ti si napisao da nema kruha u švasanju, a ne da ga nema u tome što ti radiš

u mome kraju solidan i barem donekle odgovoran varioc ima plaću 10 tkn i nafuša još toliko ako mu se da, znači s osnovnom školom zaradi više od ljudi koji su se školovali 20-25 godina..
 
Kako si to napravio jebemumiša ? :D
Napravio motor sam, od vibracija (n) - pretpostavljam da je ili lošom montažom ili lošom izradom roll bar bio prenapregnut. Sada je skinut i na motor vraćeni tvornički šarafi/nosači dok razmislim dali uopće varit ili bacit.

Svi ovde vare spejs šatlove ili bar minimum platforme na 300 m dubine a nijedna ponuda u inboxu (n) :mrgreen:
 
Napravio motor sam, od vibracija (n) - pretpostavljam da je ili lošom montažom ili lošom izradom roll bar bio prenapregnut. Sada je skinut i na motor vraćeni tvornički šarafi/nosači dok razmislim dali uopće varit ili bacit.

Svi ovde vare spejs šatlove ili bar minimum platforme na 300 m dubine a nijedna ponuda u inboxu (n) :mrgreen:
Pošalji mi na adresu i uz taj komad, pošalji litru domaćeg vina i ja ti vratim zavareno ...

Ponuda stoji ... (y)
 
  • Like
Reactions: bricksrheavy
Yebote to je 10min posla sve ukupno, pripremiti zavariti i finisirat :p