promjena brtve poklopca glave motora beverly 200

ivan159

Member
nisam nikad poprvlja beverlya pa me zanima jel veliki problem promjeniti brtvu poklopca glave motora i na sta sve trebam pazit prilikom skidanja..
 
nista posebno....osim sto moras poskidati sve moguce plastike sa njega (osim prednje maske).... :LOL: :LOL: :LOL:
 
Jesi li ti sigurno iz Karlovca? :misli: :LOL:
 
ivan159 said:
kako da krenem skidat plastike,koje bi sve plastike mora skinit

Oli nemos skinit plastiku ispod sica, onda bi taman bia povise cilindra :misli:
Antifriz ispusti.
 
lopi89 said:
Oli nemos skinit plastiku ispod sica, onda bi taman bia povise cilindra :misli:
Antifriz ispusti.

U ventil deklu ima antifriza  :misli:
 
boRRis929 said:
U ventil deklu ima antifriza  :misli:

jbg, moj zajeb. Ja mislia da minjas onu izmedu cilindra i glave cilindra :bonk:
Ispustis ulje iz kartera,pustis da se ocidi i onda rastavljas gori poklopac.
 
ivan159 said:
kako da krenem skidat plastike,koje bi sve plastike mora skinit
najprije skini plastiku gdje su vratasca za gorivo...imas 4 vijka....pazljivo je izvuces i otkopcas sajlu sa vratasca....skini zatim obe bocne plastike....ispod pvc tepiha imas sa svake strane po dva krizna srafa....zatim skini zadnji nosac kofera...imas dva imbusa 6 i jedan saraf u rupi na sredini nosaca(kad skines crnu plastiku ukrasnu....takodjer moras izvuci van onaj kromirani drzac kacige ima brava na nosacu kofera sa strane)....zatim skines obe bocne lajsne na kojima pise "beverly"....ima sa svake strane po jedan saraf...i zatim povuces prema van jer su uglavljene kopcama.....skines zadnje svjetlo.....poklopac akumulatora.....sic komplet sa nosacem...te sve krizne sarafe bocnih plastika....zatim pazljivo odvoji plastike u podrucju ispod sica....kao i na samome repu kad maknes svjetlo zadnje...plasticni su zubici i pazi da ne polomis nesto...kad su bocne plastike skinute.....mozes do poklopca ventila... :mrgreen:
 
Srca ti irudova...
Lakše je kupit novoga.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Ma nije to bas tako strasno kako zvuci.
Uz malo truda, sat do sat i po posla.

Ne ispusta se ulje iz kartera.
Pazi da je motor hladan.
 
Shepa said:
Srca ti irudova...
Lakše je kupit novoga.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Ako promini cili skuter a nije prominija brtvu, opet ništa nije dobija. :misli: :mrgreen: