Promjena stakla na retrovizoru

Musashi

Well-known member
Dali znate gdje bi mi mogao majstor u Zagrebu zamjeniti  razbijeno staklo na retrovizoru?
 
Musashi said:
Dali znate gdje bi mi mogao majstor u Zagrebu zamjeniti  razbijeno staklo na retrovizoru?

http://www.srsekcentar.hr/autostaklo/


Tu sam prije 6-7 godina zamijenio staklo retrovizora za prijasnjem Z750. Cijena je tada bila nekih 50tak kuna (svakako ispod 100kn, ne sjecam se vise), posao obavljen savrseno (i brzo, dosao, pricekao 15tak minuta i otisao sa "novim" retrovizorom).
Po mogucnosti, skini sam retrovizor i ponovo ga montiraj nakon popravka, stedis vrijeme i novac.




P.S.
kaj je na kraju bilo sa tvojim ukradenim zecom? Se to rijesilo ili ga je ipak mrak pojeo?
 
Hvala Alfa, i meni je ova info korisna jer mi je dezni retrovizor full zamagljen, valjda je refleksivni sloj iznutra oštećen...

(y)

Sent from my MI 5 using Tapatalk

 
DiAbLeRo said:
Hvala Alfa, i meni je ova info korisna jer mi je dezni retrovizor full zamagljen, valjda je refleksivni sloj iznutra oštećen...

(y)

Sent from my MI 5 using Tapatalk


Iskreno, dolazio sa djira gdje mi je u jednom zavoju kombi usao u traku, srecom, samo se kvrcnuli retrovizorima, lik nastavio vozit, a ja stao i nisam ga pokusao lovit. Samo je izbijeno staklo (probao trazit, al nisam ga nasao - sikara pored ceste, a vjerojatno je i osteceno u "sudaru"), ostatak retrovizora ko nov - ni crtice. Na putu doma prosao pored ovih u Bukovackoj (to mi je blizu kuce) i skrenuo u njihovo dvoriste. 15 min i rijeseno, stvarno su napravili kako treba, nema sanse skuzit da je mijenjano staklo.
 
Fala Alfa na info. Vezano za mog starog zeca... murija nije nikog našla međutim ja sam si dao truda i nakon mjesec dana sam našao dvojcu junaka koji su ga maznuli. Klinci 18 godina sa solidnom podlogom u sličnim zgodama. Prodali ga za dijelove u Bosnu za 500 eura.
 
Musashi said:
Fala Alfa na info. Vezano za mog starog zeca... murija nije nikog našla međutim ja sam si dao truda i nakon mjesec dana sam našao dvojcu junaka koji su ga maznuli. Klinci 18 godina sa solidnom podlogom u sličnim zgodama. Prodali ga za dijelove u Bosnu za 500 eura.

:(