promjene u vodstvu oldtimer discipline

zweky

New member
Na današnjem sastanku održanom u prostorijama HMS došlo je do smjene direktora discipline oldtimer cestovne moto utrke.
Nakon pet godina vođenja discipline od strane g.Davora Kralja na njegovo mjesto došao je g.Aljoša Kubaska iz OTK Zadar,a na mjesto njegovog zamijenika postavljen je g.Igor Bošković iz CLASSIC Racing klub Zagreb.
Prisustovalo je 11 ovlaštenih predstavnika klubova(od 16),g.Eškinja,g.Grabar,g.Grgetić,tajnica Cvetković ,glasnogovornik hms-a
Nepovjerenje direktoru discipline je izrazilo 9 klubova,1 suzdržan,1 protiv smjene.

Eto neke promjene pred sezonu,nadamo se boljim rezultatima.
Službeni kalendar i dodatak pravilnika očekujemo sredinom ovog mjeseca.
 
Za sada je sve puno pozitivne energije. Nadamo se da će disciplina ozbiljno krenuti u pravom smjeru!  (y)  Svi bi to voljeli!
 
Ne mogu vjerovati da je "gospodina" Kralja netko konačno maknuo, bilo je i vrijeme.
Bilo je dosta dečkiju koji su čak i prestali vozit zbog te hebene budale........
Imao bi još štošta tu za komentirat, ali bolje da......  :censored:

Uglavnom, čestitke novom vodstvu, nadam se da će biti uspješni..... (y)
 
Dajte mi malo pojasnite jel to onaj Kralj  kaj je jedno vreme vozil ZXR R-a iz 92 , ofarbanog u rajnglek plavu boju ??? :misli: :misli:
 
nadamo se većoj fleksibilnosti, donošenju tehničkog pravilnika na vrijeme, a ne da se pravilnik "štima" prema pojedincima i donese u zadnji trenutak. Gospodin Kralj je možda napravio dosta za disciplinu i ja mu to neću osporavati ali se sam "izbacio" izjavama tipa "ja sam stvoritelj discipline..." ja,ja,ja....mnoge je upravo to iritiralo, za neke stvari možda i nije bio kriv. Ne bih ga htio optuživati ali mislim da je smjena jedna od najnormalnijih stvari. Možda će novi dečki biti puno bolji a možda ćemo se razočarati. U svakom slučaju želim im puno sreće i uspijeha u vođenju discipline a gospodinu Kralju poručujem da se ne ljuti na nikoga od nas, žalja mi je da svo ostanemo prijatelji i da se proveselimo zajedno na još puno,puno utrka.
 
101 said:
Dajte mi malo pojasnite jel to onaj Kralj  kaj je jedno vreme vozil ZXR R-a iz 92 , ofarbanog u rajnglek plavu boju ??? :misli: :misli:

Je, je. On je taj. Mislim da je kod Severa "dobil" taj motor. Čini mi se da je to bio motor od Josipovića. Išel je ko sam vrag, samo baš nije izgledal. Jebi ga, farbano doma s penzlinom.
 
tomee said:
a kaj bu sada za vas bolje

objasnite to nama kaj pojma nemamo o situaciji

mi se nadamo da će se posvetiti više pažnje pravilniku,tehničkom stanju motora i stanju staza,bolja i učestala komunikacija vodstva discipline sa klubovima i vozačima(koji su  najbitniji u svemu tome)....
 
Kaj je,je,slažem se s gore navedenom gospodičnom  (y) bila sam promatrač na jednom sastanku zatvorenom za javnost, i sve kaj je tam rečeno stoji. (y) za novo vodstvo a boljitke bu vrijeme pokazalo samo nedaj Bože dugog čekanja,jer bu i ovo malo zaljubljenika u oldtjmer utrke zgubilo volju vozit se a to bi fakat bila šteta.  :( I zato motore na cestu i brmmm,brmmmmm  :) :D
 
Di se pojavite samo napravite sranje.Bas je ono vodstvo bilo do jajec.
Kaj vam je vodstvo radilo rezultate??
 
nije vodstvo radilo rezultate,al da bi nekaj štimalo kak spada trebalo bi od glave počet,zar ne?
oni koji su radili rezultate su se složili i odlučeno je za smjenu,daju priliku možda nekom drugom pa da vidimo hoće li se stvari koje ne štimaju popravit.
nije niti cigara,niti neka zvjezdana urigirala da se tako napravi,nego sami vozači i klubovi koji sudjeluju u tim sportskim manifestacijama :wink:
 
zweky said:
nije vodstvo radilo rezultate,al da bi nekaj štimalo kak spada trebalo bi od glave počet,zar ne?
oni koji su radili rezultate su se složili i odlučeno je za smjenu,daju priliku možda nekom drugom pa da vidimo hoće li se stvari koje ne štimaju popravit.
nije niti cigara,niti neka zvjezdana urigirala da se tako napravi,nego sami vozači i klubovi koji sudjeluju u tim sportskim manifestacijama :wink:

Da ste radili rezultate sve bi i onak stimalo i bez promjene vodstva.Lakše je nekoga smjenit nego zasukat rukave i napravit rezultat.
PFuuuuujjjjjjj,sram vas bilo neradnici jedni  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
cigara oftopičariš mi...grrrr :pila: :mrgreen:
kaj se sto puta mora govorit ko je prvak :mrgreen:
za one koji ne znaju a koji ovo čitaju da naš gosn cigara ne bi zbunio ljude:
mk motori-1 mjesto u poretku klubova ph oldtimeri
rt motori-1 mjesto u poretku timova
2 treća mjesta,1 drugo i 2 prvaka u sezoni 2005......pih obični neradnici :mrgreen: :mrgreen:
 
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:  Strašno!  (y)
 
A kaj je tu Off????????
To kaj ste sjebali posteno rukovodstvo ili to kaj ti pises tu neke brojke. :LOL: :LOL:

mk motori-1 mjesto u poretku klubova ph oldtimeri
rt motori-1 mjesto u poretku timova
2 treća mjesta,1 drugo i 2 prvaka u sezoni 2005

Daj onda objasni kaj je to rt-motori-1 mjesto u poretku timova ??