Propelerdžije na Ducatiju - Tenerife 2022

IMG-20220830-WA0020.jpg

Najjaca fotka s Tenerifa:mrgreen:
 
Ovde su lokalne ceste uske i vikendom je lutrija da te netko ne skupi autom,ako si na motoru.
Lani sam iznajmia skuter...sad sam uzea rentacar.

Treba paziti, definitivno. Mi smo se vozili prilicno lagano i turisticki, a najveci problem su nam zapravo predstavljali "puzevi-turisti" sa rentacarima koji voze 30 km/h i prave kolone koje je po ovim cestama jako tesko i rizicno preticati. Nismo imali situacija da nas je neko ugrozio iz kontra smjera, oduzeo nam prvenstvo i sl.
 
Sve 5, ali Laki ti nije trebao ! :mrgreen:

Meni izgleda da su Tenerife upravo idealne za ovakve izlete, plaže mene odavno ne fasciniraju !

A čuo sam da ima dosta jugosa tamo odasvud, tako da ona slika sa Kamiqom, ništa čudno !
 
Sve 5, ali Laki ti nije trebao ! :mrgreen:

Meni izgleda da su Tenerife upravo idealne za ovakve izlete, plaže mene odavno ne fasciniraju !

A čuo sam da ima dosta jugosa tamo odasvud, tako da ona slika sa Kamiqom, ništa čudno !

Kazu da je otok Gran Canaria jos bolji za vozanje motorom. Mi smo isli sa namjerom da kombinujemo plaze i vozanje, ali ispalo je da smo po pitanju plaza bili preoptimisticni… Sreca pa smo motor iznajmili na 7 dana (inicijalna ideja je bila da to bude samo 3 dana), spasio nam je odmor
 
  • Like
Reactions: hondimir