Provozah se do Grčke 06/18 - Gilera Runner Purejet 50, i nazad

odlično
meni paše ipak stati svakih cca 45-60 min
bez obzira da li se radi o skuteru ili motociklu

bez pretjerivanja....tvoja putovanja na tako malom stroju su meni inspirativna i vrlo entuzijastička...s guštom čekam slijedeće (y)
 
e da molim te - kakva ti je potrošnja ulja na 1000 km?
+ ne znam da li je to 2t ili 4t pa koliko ulja nosiš sa sobom za nadolijevanje
 
2T ulje korostim. Mogu preci 2000km s tankom ulja, barem dvostruko vise od 2T skutera s karburatorom. Ne nosim ulje sa sobom, kupim ga na benziskoj, makar su to rijetke prilike :D
 
Ma šta reći? Ti si moj idol ! Bravo,  (y) kad sam rekao kolegama da idem do Egipta sa skuterom svi su se čudili  :misli: i mislili ma neeee….nema šanse. Ha..Ha...ali kad sam zbilja to i napravio čudili su se kao puran glisti  :shock: Bravo,  :D
 
Pozdrav, im jedno pitanje. Planiram se provozati do Spanjolske, ali bih malo varao ovaj put jer mi se neda proci kroz Italiju po geografskoj sirini. Da li je moguce ukrcati skuter/motocikl u vlak kroz Italiju? Vozio sam se od Trsta do Rima i nazad i nisam nigdje primjetio vagon za motorna vozila.
Za sad nisam nasao nista konkretno, pa rekoh usput da pitam, mozda ima jos neka zanimljiva opcija.
Trst - Torino bi bilo idealno za preskociti.
 
Možeš u bus polegnit skuter. :D Tako je moj kolega doveza svoga iz Zagreba :eek:.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

 
Nista to s autobusom, jednom prilikom sam istovarao i utovarao jednog bez plastika koji je bio poslan na popravak, radje ga ubacim u kamion bez rampe.

Za sad nisam nasao takav vlak, jedino u sluzbi kurira pa cu jos razmotriti tu opciju.
 
Pored 2 nakeda i jednog R-a, avanture se nastavljaju s ovim skuterom! :LOL:  Nakon neuspjesne potrage za vlakom na Zapad, fokus je ostao na Rumunjskoj, zanima me njihov "Stelvio" :021: