prvak 51g

prpa

Well-known member
netko me pital prije nekog vremena u vezi pok. djeda Ladislava Šurbeka , našao neke dokumente, 49g. 2 u klasi 125ccm na legendarnoj Preluci, grand prix Yugoslavia
 
fino  prpa , (y) valjda si pokupio 10% talenta od njega za motor  :wink:

vidim na listama  i pok.Miku Šnjarića 52-e... on je bio prvak u 4 ili 5 država a da nije nikuda selio, također legenda moto-sporta  (y) ,slikali smo se u mome gradu pokraj moga motora godinu prije nego li je preminuo,krasna uspomena.vozio sam nekoliko OT susreta sa njime, on je iako u 80-im godinama života odlično vozio,samo je vikao svome frendu " Ćiro, zapali mi motor !!" i gass.

M900 i njegov tata su ako se ne varam bili pajdaši sa njime.
 
je, taj Šnjarić je bil frend od bake i dede, često ga je spominjala, imam doma neke stare moto časopise iz tih godina, vele 47g u Bg. na Kalemegdanu pratilo trke 80000 ljudi :shock: ne znam kak bi te fotke stavil sim. Zanimljivo je kad je djeda poginul, vračal se s treninga iz Samobora, vozil ga Drago Kamenar ,isto dobar vozač iz tih vremena.Najviše mi je žal kaj je baka sve pehare,kolajne dala pokopati s njim, ostala mi tek ova plaketa kaj sam je stavil i jedna kolajna
 
Mocippaldi said:
Interesantne tablice  (y)
to sam tražil uz pomoć gugla :mrgreen: da nešto stavim tu o tim starim vozačima,
 
rocky, nekaj imam od njega u krvi :wink: ali kaj mi je baka pričala :shock: imal je veeeeliko srce a i muda :LOL:Jednom prilikom bili na Sljemenu, bilo nekakvo prvenstvo u skijaškom skakanju, u pauzi deda uzel skije od nekog i skočil :shock: sav se polomil ,ruku ,nogu slomil ali je probal :LOL: