Prvi HD topic :)

Tko bi rekao🤨

https://www.sportrider.com/harley-davidson-announces-new-v-twin-sportbike?src=SOC&dom=fb#page-2


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tražio sam po temi ali nisam našao ništa definitivno.
Zanima me kvalitetno mjesto za servisiranje svog Sportster 48-a.
Motor je defacto nov s 6000km i trebalo bi kroz koji mjesec odradit izmjenu ulja i guma (stare 5 god).
Motor ima kompletnu servisnu prošlost koja mi je na žalost ostala kod bivšeg vlasnika - nije servisiran u ovlaštenom servisu u Zg. Postoji manje više službena alternativa istim..?

Hvala
 
Motori zahtjevaju ovlasteni servis 8)

NE mogu fuseri servisirati, a bogami ni moto mehanicari. Karakteristicni spojevi, nepostojanja mogucnosti prikljucka univerzalnih alata.

Po mom smece od motora :LOL:
 
Flato said:
Tražio sam po temi ali nisam našao ništa definitivno.
Zanima me kvalitetno mjesto za servisiranje svog Sportster 48-a.
Motor je defacto nov s 6000km i trebalo bi kroz koji mjesec odradit izmjenu ulja i guma (stare 5 god).
Motor ima kompletnu servisnu prošlost koja mi je na žalost ostala kod bivšeg vlasnika - nije servisiran u ovlaštenom servisu u Zg. Postoji manje više službena alternativa istim..?

Hvala
  Janbo Moto u Zg radi HD
 
ljudi pitanje,
bacio san oko na fat boba 114
bio san pozvan na probnu ali baš tada san bio u sloveniji poslovno,
ima li ko kakva iskustva,kakva mu je ciklistika ?
bilo kakav info,za viditi je ludilo  (y)
 
DA-IM said:
ljudi pitanje,
bacio san oko na fat boba 114
bio san pozvan na probnu ali baš tada san bio u sloveniji poslovno,
ima li ko kakva iskustva,kakva mu je ciklistika ?
bilo kakav info,za viditi je ludilo  (y)
Bio je test Fat Boba u novom Moto Pulsu,tamo kažu da je upravljivost dobra i da se u zavoju može nagnut više nego ostali Harleyi.
 
Probao sam vrlo kratko i nisam forsirao zavoje s tuđim motorom. Ali mi se čini ok, ono, uobičajeno za današnje standarde. Noge su naprijed, ali mi bilo ok, nije previše. Vibracija nema, isto prosjek dvocilindraša, nije to hd od nekad. Vuče jako dobro. Suvozačica se nije žalila na položaj i sic. Mjenjač ok. I uobičajeno: 300 kila je problem samo na manevru, ali ni to previše jer je kompaktniji. Kočnice nisam isprobao kako treba, ne znam. Stao je kad mi je trebalo  :mrgreen: Za far su mi rekli da je super.

Pošalji poruku  članu Shonyo, on ga probao 500 km. On je prodavač Harleya u Splitu, ali dobit ćeš realan odgovor.
 
^^ljudi hvala
ono je da iskustva i nisu baš ista ali svejedno hvala
bitan mi je i za suvozačicu i jedno možda glupo pitanje ali dali mu se otraga montirati kofer ?
kad sad čuo kako prede maaajkei mi u jednom trenutnu mi je doziva ime  :mrgreen:
 
Sad sam tek pogledao tvoju lokaciju. Odi u HD Split pa pitaj direktno. Kažem ti da ćeš od Zorana dobit realan odgovor. Btw, privatno je imao taj stil motora, tourera, oldtimera i enduro, zna o čemu priča.
 
^^naravno da oću nego šta očekuješ od čovika koji prodaje harleya  :cool:
da kaže uzmi GS1200 i vozi se ka čovik  :LOL:
fat bob mi je prelip motor,
gledam skupiti što više pozitivnih dojmova pa ko zna,sve je moguće  (y)
 
^^fat boba 114 ?
mora bi brzo poslovno ponovo do slovenije pa mi je zg manje više i usput  (y)
a ionako moran par piva odraditi gori sa par prijatelja,lako je naći motiv više  :mrgreen:
 
Vidim krenuli ste po Sportsteru, ali se meni sa 186 cini nekako malen. Mislim po gabaritima, ne masinom, tu bi mi i 883 bilo dovoljno.

Dyna mi se cini nekako i po cijeni i po gabaritima kao optimalan izbor. Jel probao netko?

Road King i te mrcine mi nekako vise pasu u Arizonu i Californiju, nego na Europske ceste i gradove.

Evo, stavio sam 3 slike, usporedba Kawasakija EN500 kojeg imam sada, VN900 kojeg planiram za sljedecu godinu i HD Dyna Wide koja je jos samo san.
 

Attachments

  • EN500.png
    EN500.png
    259.9 KB · Views: 84
  • VN900.png
    VN900.png
    245.3 KB · Views: 83
  • Dyna-Wide_06-08.png
    Dyna-Wide_06-08.png
    238.7 KB · Views: 78
Leđa sumnjam da ce ti na ijednom motoru biti ovako ravna kao na slici.
A opet, motor se kupuje srcem, a tek onda glavom.

Dyna-e na žalost više ne postoje. Barem ne kao Dyna. Sada su sve Softail. Neki modeli su ostali, ali Wide Glide... Trenutno ga nema. No slijedeci tjedan je promocija novosti u San Diegu.
Pa ko zna što će predstaviti.

Uz sve to, visok sam 185, dakle 1 cm niži od tebe, i mogu ti reći da mi je Forty Eight sjeo kao budali šamar. Vjerujem da to sa strane možda nije neki reprezentativni prizor, ali ja sam zadovoljan osjećajem na motoru i motorom samim.
Ako misliš putovati sa suvozačem, izvedivo je, ali sumnjam da će biti jednako udobno.
 
Ak je ko zainteresiran ima jedan 48 na prodaju, još nije na njuški.
2015 godina ili čak 16., mislim da nema ni 10tkm, vance and hines ispuh, bočne kožne torbe, prvi gazda, nikad padano i to...