Prvi povijesni test BMW GS modela

Author

Well-known member
U siječnju 1980. prije serijske proizvodnje ovog modela, BMW je podvrgnuo svoj novitet u moto svijetu testu u ekstremnim uvijetima. BMW-ov glasnogovornik Kalli Hufstadt i novinar Hans Peter Leicht dobili su čast da isprobaju ove dvije mašine prije masovne proizvodnje. Napravili su na njima 2,200 kilometara kroz Ekvador.

Više o GS modelima na wiki/BMW_GS
Evo kako je to izgledalo
52.jpg

53.jpg

54.jpg

55.jpg

56.jpg

57.jpg
 
Daj ne truj forum sa tim polu proizvodima koji su vise po servisu nego na cesti  :?
 
vickodu said:
Daj ne truj forum sa tim polu proizvodima koji su vise po servisu nego na cesti  :?

Ne kaki. Stari gs-ovi servisa nisu vidli.....  :jesus:
 
makazica said:
Ne kaki. Stari gs-ovi servisa nisu vidli.....  :jesus:

Stari nisu  :skriven:A sto se tice novih jebem ih koliko su dugi i siroki  8)
 
Da li su svi ovi hejteri imali i vozili BMW-e?
 
Hm... Na nekom forumu san ubra potpis:

"...And believe me, BMW motorcycles are 50% metal, rubber and plastic, and 50% useless buttons..."

Sad koliko je istine u tome...
:neznam:


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Shepa said:
Hm... Na nekom forumu san ubra potpis:

"...And believe me, BMW motorcycles are 50% metal, rubber and plastic, and 50% useless buttons..."

Sad koliko je istine u tome...
:neznam:


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Živa istina. Ovima iz 1980 je ABS bio boljka. Čuo sam da je i ajnšpric zajebavao, nije podnosio niš ispod 35 oktana.

:mrgreen:
 
tomo3 said:
Da li su svi ovi hejteri imali i vozili BMW-e?

Jesu li za vožnju nešto posebno  :misli: :misli:
 
makazica said:
Živa istina. Ovima iz 1980 je ABS bio boljka. Čuo sam da je i ajnšpric zajebavao, nije podnosio niš ispod 35 oktana.

:mrgreen:
Ma neee... autor tog potpisa je garant mislija na ove današnje, a to sam stavija u kontekstu "napretka".

Virujem da su motori iz prvog posta prošli više makadama nego pola svih današnjih adventurera, i virujem da je daleko veći gušt bija vozit tako spartanske bajkove, nego ove današnje fly-by-wire krstarice.


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
vickodu said:
Jesu li za vožnju nešto posebno  :misli: :misli:
Meni se osobno sviđa što je BMW boxer smiren motor, a po potrebi može malo brže, za mene taman.
 
Super tema i slike, još da se malo više napiše o povijesti modela na hrv. jeziku ne bi škodilo, ovak sve počinje i završava sa tim jel to sranje od motor ili nije. Koga vuče na tu stranu jebiga, valjda ima razloga za to da tako piše, mene bi više interesiralo je takvih motora bilo u HR ili ti YU 80-te a sigurno tko je imao taj motor baja do jaja ili barem prvi do njega.
Pa eto, dobro jutro.