Prvi servis.....

fredi

New member
Evo napravio 1350 km.i odlučio ići na prvi servis.Nazvao Eurorent Sport u Rijeci,i dogovorio isti dan servis.
Pregledali mi cijeli motor.Mehaničar mi je svaku maticu pregledao i dotisnuo na kilo ključ.Promjenio ulje ,filter ulja,malo mi je bio premekan ovjes ,pa mi ga malo naštelao,nategnuo lanac....itd.sve skupa servis malo manje od dva sata.
Kad je bilo gotovo,išao platit servis....cijena 528.21
Gledam na računu sat rada 200 kn.a meni naračunali pola sata servis.
Mehaničar,mlad dečko ali svaka mu čast,zna svoj posal.
Evo od mene još jedna velika pohvala Eurorent Sport-u iz Rijeke . (y)
 
Mene takav servis kosta 200kn
3lit. Bardhal 10W40 full syinetic-----150kn
Uljni filter Meiwa (J) -----------------50kn
Dotegnut serafe,lanac i ovjes ionako treba kontrolirati cesce, a ne samo na redovnom servisu te stoga to treba svako tko vozi motor znat i napravitit
 
fredi said:
Evo napravio 1350 km.i odlučio ići na prvi servis.Nazvao Eurorent Sport u Rijeci,i dogovorio isti dan servis.
Pregledali mi cijeli motor.Mehaničar mi je svaku maticu pregledao i dotisnuo na kilo ključ.Promjenio ulje ,filter ulja,malo mi je bio premekan ovjes ,pa mi ga malo naštelao,nategnuo lanac....itd.sve skupa servis malo manje od dva sata.
Kad je bilo gotovo,išao platit servis....cijena 528.21
Gledam na računu sat rada 200 kn.a meni naračunali pola sata servis.
Mehaničar,mlad dečko ali svaka mu čast,zna svoj posal.
Evo od mene još jedna velika pohvala Eurorent Sport-u iz Rijeke . (y)

Vidiš ti to... Ti imaš Bandita 1200, a ja 650 i platim skuplji servis... Eurorent zagreb, prvi servis na 1000km. Zaračunali sat vremena servisa(180kn) +35 kn potrošni materijal servisa ( :misli:), zaračunali 4 litre ulja, a ide 3,5. I još mi je zaračunao Fuel System Clean za 100kn, sve zajedno 680kn..
 
Eto konačno neki normalan serviser nakon brdo papaka!!!
Nije zato šta sam iz Ri ali očito vi imate već doprinose u ZG :LOL: pa su vam i cijene veće. A možda vam i motori više vrijede zato! :LOL:
Svaka čast Eurorentu, još malo pa će se iskristalizirati u najjači servis u Ri!
 
Ako im to RIMOTO dopusti naravno, a to vrlo teško!!!!!

Go Vasić go!
 
darkovsky said:
Vidiš ti to... Ti imaš Bandita 1200, a ja 650 i platim skuplji servis... Eurorent zagreb, prvi servis na 1000km. Zaračunali sat vremena servisa(180kn) +35 kn potrošni materijal servisa ( :misli:), zaračunali 4 litre ulja, a ide 3,5. I još mi je zaračunao Fuel System Clean za 100kn, sve zajedno 680kn..


Trebao si ih pitat,kao prvo:

1) po kojem je to servisnom planu odrzavanja potrebno to govno (fuel system clean) u novom motoru nakon samo 1000km??????

2)gdje je nestalo pola litre ulja,kako u servisima uglavnom prodaju ulje iz bacve mogu ti naplatiti upravo onoliko koliko ga potrose,a ako ne trebao si tih pola litre dobiti da imas za nadoljevanje do iduceg servisa...

3)Koj je to potrosni matrijal od 35kn


A moze nam i neko iz Eurorenta odgovoriti,posto znam da prate forum.......a imaju i glasnogovornika 8) ovdje :LOL:
 
Općenito mi se čini da je praksa da ti naplate ulje okrugo u litrama a ostatak da ti nedaju. To je meni i Grigić napravio. Ok, on ulje toči iz ambalaže od po litru ali jednostavno me to nervira. I da mi ga je ponudio da ga uzmem ne bih ga uzeo jer šta će mi pol litre ulja i ostavio bih ga tamo, ali jednostavno stvar je u principu!
Općenito mi je to jedina zamjerka na servis kod njega, ostalo sve 5!
 
Medo said:
Općenito mi se čini da je praksa da ti naplate ulje okrugo u litrama a ostatak da ti nedaju. To je meni i Grigić napravio. Ok, on ulje toči iz ambalaže od po litru ali jednostavno me to nervira. I da mi ga je ponudio da ga uzmem ne bih ga uzeo jer šta će mi pol litre ulja i ostavio bih ga tamo, ali jednostavno stvar je u principu!
Općenito mi je to jedina zamjerka na servis kod njega, ostalo sve 5!

Kak mislis sta ce ti......pa za nadoljevanja ili mislis da ti je premalo naplatio pa ga zelis jos nagraditi sa tih cca 50kn koliko dodje 1/2lit ulja

cist racun - duga ljubav
 
Kad već pričate o tih pola litre ulja što ostane od servisa,meni su naplatili 4lit.ulja ,a onih pola litre što je ostalo čovjek upisao na moje ime,i sljedeći servis mi prodaju samo tri lit.ulja.
 
fredi said:
..Mehaničar,mlad dečko ali svaka mu čast,zna svoj posal..
zna posao (y)
 
U tvom slučaju, mislim da su te opljačkali, s obzirom koliko ih hvališ i reklamiraš  :B:

Što se servisa tiče  :cool:  sve pet...
 
Hvalim da (y)reklamiram  :misli:
Ako je neko dobar zašto ga ne pohvaliti.Uvjek su jako prijazni,uvjek me pitaju kako sam zadovoljan sa motorom,uvjek popijem kavicu ili pivu kod njih,sad sam zadovoljan i sa servisom....
Koliko čitam tu po forumu,devedeset posto se pljuva po servisimai serviserima,zašto ne i pohvaliti nekoga koji
to zasluži.Koliko vidim i ti si zadovoljan sa servisom :B:
 
fredi said:
Hvalim da (y)reklamiram  :misli:
Ako je neko dobar zašto ga ne pohvaliti.Uvjek su jako prijazni,uvjek me pitaju kako sam zadovoljan sa motorom,uvjek popijem kavicu ili pivu kod njih,sad sam zadovoljan i sa servisom....
Koliko čitam tu po forumu,devedeset posto se pljuva po servisimai serviserima,zašto ne i pohvaliti nekoga koji
to zasluži.Koliko vidim i ti si zadovoljan sa servisom :B:

Tak i treba  (y). Sad znam kamo na servis ako sam u blizini Rijeke.
 
Ninja said:
Kak mislis sta ce ti......pa za nadoljevanja ili mislis da ti je premalo naplatio pa ga zelis jos nagraditi sa tih cca 50kn koliko dodje 1/2lit ulja

cist racun - duga ljubav
Znam da je to 50-ak kuna ali nije mi zbog tih 50 kn nego zbog principa.
fredi said:
Kad već pričate o tih pola litre ulja što ostane od servisa,meni su naplatili 4lit.ulja ,a onih pola litre što je ostalo čovjek upisao na moje ime,i sljedeći servis mi prodaju samo tri lit.ulja.
E vidiš, to je to! (y)
 
Ovak,sad drugi tjedan idem na prvi servis sa motorom.Kupil sam ga u kaptol kargu,no decki mi vele da idem kod Taubija,pa sad neznam ni kaj napravit....da prvi napravim gore,a poslje negdje drugdje....ili.....
 
Da Speed, moja Yamaha je do sad potrošila strašno puno ulja. Posta' sam ka' Ivica i Marica. Iza mene trag od ulja, da se znam vratit doma. :mrgreen: Ajde...kako se na njemačkom kaže "ne jebi zrak"! :mrgreen:
 
niksa said:
stare (oko 1992) su jamahe trosile ulje  :?

Jebote, vi nitko ne barata točnim podacima nego lupate bez veze cijelo vrijeme. Da, točno je
da su Yamahe FZ1, XTZ 660 ( stari model ) i još nekoliko motora bili veliki potrošači ulja. No
isto tako je točno da su Suzukiji DR 650/800 ( određena godišta ) bili još veći potrošači ulja,
i jedni i drugi zbog tvornički čudnih tolerancija klip/cilindar. Ajd više prestanite generalizirati
stvari i uhvatite se konkretnih podataka  (y)
 
AnteK said:
Jebote, vi nitko ne barata točnim podacima nego lupate bez veze cijelo vrijeme. Da, točno je
da su Yamahe FZ1, XTZ 660 ( stari model ) i još nekoliko motora bili veliki potrošači ulja. No
isto tako je točno da su Suzukiji DR 650/800 ( određena godišta ) bili još veći potrošači ulja,
i jedni i drugi zbog tvornički čudnih tolerancija klip/cilindar. Ajd više prestanite generalizirati
stvari i uhvatite se konkretnih podataka  (y)

A čuj ti klavijaturistu!  :jesus: