Prvi susret GP800 vozača Jadranovo

Koji datum vam odgovara

  • 25.06.

    Votes: 6 31.6%
  • 26.06.

    Votes: 5 26.3%
  • svejedno mi je

    Votes: 8 42.1%

  • Total voters
    19
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.
Kako smo jedino Vlais NG, GT, i ja bili sigurni i pokazali interes za subotu a svi smo iz unutrašnjosti, Jadranovo se definitivno otkazuje. Bio sam spreman voziti cijelu obalu i pomaknuti neke poslove samo da se nadjemo, ali vidim da to nema smisla jer se nitko s obale osim madirra (koji je je u poslu pa je svejedno imao volju - svaka mu čast ) nije javio. Vraćam se danas za Zagreb i susret ćemo napraviti u Zagrebu ili okolici u terminu koji dogovorim s Vlaisom NG koji se vraća iz Venecije, GT-om koji ide za Cres, dentist koji se vraća s obale za Daruvar. Vjerujem da ćemo se makar nas četvorica ako nitko drugi ne bude mogao uspjeti nekako dogovoriti i sresti na okupu.
 
Nakon osobnih kontakata iskristaliziralo se koji su ljudi spremni za ozbiljan dogovor i pokazali su interes koji obećava.
Isto tako naučio sam da je unatoč dobroj volji, jako teško izorganizirati ljude različitih struka s različitim obavezama u većem broju :(
Ali ono što me veseli je da nas za sada ima već 7 na mobitel komunikaciji, a ukupno 8 ovdje koji su definitivno za akciju, a to je već zalog za budućnost :)  Već iduću nedjelju postoji inicijativa za ponovni susret, vjerujem da će ih biti još. Jako je teško uskladiti u ovo doba godišnjih odmora, putovanja više ljudi na jednom mjestu u isto vrijeme. Jednom paše nedjelja, drugom subota, ali popodne, pa drugom dopodne....itd
U svakom slučaju povezujemo se u neku ekipu koja ima volju još samo da se potrefimo svi u nekom terminu i to je to !
 
Dakle,ništa od vašeg okupljanja u Jadranovu?? Htjedoh makar doći pozdraviti vas,popiti cugu,pokupiti 10ak letaka...  :)
 
Stalno komuniciram sa ekipom koja bi sudjelovala i Jadranovo se opet vraca u kontekst :) Promjebe se desavaju iz sata u sat. Nastojim cijelo vrijeme ici za tim jednim ciljem da nas se sto vise okupi pa gdje god to bilo ! Ne javlja se vise nas Sibencan djuka 007 a on je rekao da ce doci na povratku iz Istre ali se vise nije javio da to potvrdi a s njim jedinim nemam mobitel komunikaciju kao s ostalima pa da mogu koordinirati :-(  ako ovo prati jos jednom apeliram neka se javi ! Nas kolegasandy iz Rijeke rado bi dosao ali u nedjelju. Ukoliko se bilo sto kod njega promijenilo neka isto javi ! Trebaju mi informacije da bi mogao donositi odluke.
 
Jedan savjet,kada se budete spustili na magistralu(to vrijedi za vas iz unutrašnjosti)pripazite malo na policiju...često ordiniraju na tom djelu magistrale i to baš na ulazima u Jadranovo...pomalo s gasom
 
Na kraju je ipak u Jadranovu bio meeting point, pa je nastavljena vožnja prema unutrašnjosti...  8) 



Lijevo je Vlais sa svojim draganama, a desno su moje bolje 2/3... ;)
 
Kupuje li itko ijednu drugu boju osim bijele?  :wink:
 
spartacus said:
Iduci puta biti ce nas bar 4 bijelca u to sam sigran :)

Izgledat ćete k'o policijska patrola...
 
Bio je u Jadranovu, u dvorištu parkiran, noviji, takodjer bijeli, GP.
Taman tražim Vlaisa i prođem pored njega. Nakratko me zbunio, ali nije mi odgovaralo jer je ovaj imao originalan kofer, a na Vlaisa sam naletio 100 m dalje...  :misli:

Tako da se može zaključiti, da su bila 3 GP-a u Jadranovu...  ;)
 
dentist said:
Kupuje li itko ijednu drugu boju osim bijele?  :wink:


to je unikat, napravljeno ih je samo 10 u svijetu (y)  a nema doplate na bijelu boju kao kod yamahe :hehehe:
 
milanche said:
Znaci SVA 3 GPa(u RH) su se našla u malom mjestu Jadranovu...  :021: :jesus: :jesus:

Pa tu na forumu ih je, čini mi se, 3+3...  :misli:
 
milanche said:
Malo sam se pokušao zayebavati,sve ok!! Snimi smajlice!! ima vas na forumu i vise od 6 sa GPejcima!!  (y)

Pa shvatio sam! Ja sam nastavio šalu, zato nisam napisao 6 već 3+3. :)
ima ih vise od 6, ali čini mi se da je 6 bijelih! ;)
 
gorank said:
To im je cilj...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Policijska patrola, prije kao oni školarci kada ih u grupi vode na obuku! Doduše, oni imaju manje masine i ipak ih je nesto vise...  :mrgreen:
 
OBAVIJEST GP-OVCIMA I SVIM LJUBITELJIMA NA 2 KOTAČA.
8.9.10.7 IMA MOTO SURET U NOVOJ GRADIŠCI,NA PREDIVNOM ODMARALIŠTU 12 KM .
odmaralište ima bazen i veliki prostor za nezaboravno kampiranje.(tko ne zeli kampirati rijesit cemo spavanje).
mislim da je ovo odlična destinacija da se probamo skupiti u sto većem broju,dobra klopa,besplatan grah,besplatno piće i hrana u defileu,besplatan bazen,besplatan upad............jeger party,tete..........

probajte se organizirati ,skupiti i dodite u sto većem broju.

bit cete moji gosti i nista vam nece faliti.....
 
Status
Not open for further replies.