Prvi susret GP800 vozača Jadranovo

Koji datum vam odgovara

  • 25.06.

    Votes: 6 31.6%
  • 26.06.

    Votes: 5 26.3%
  • svejedno mi je

    Votes: 8 42.1%

  • Total voters
    19
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.
E sad ne mogu od muke, ja cijelo vrijeme pratim teme GILERA GP i GP 800 klub i još se čudim zašto nitko ne spominje druženje niti vikend 25-26.06 :misli: kad tamo skroz nova tema.....E sad ima li još što u planu????????????
 
djuka007 said:
E sad ne mogu od muke, ja cijelo vrijeme pratim teme GILERA GP i GP 800 klub i još se čudim zašto nitko ne spominje druženje niti vikend 25-26.06 :misli: kad tamo skroz nova tema.....E sad ima li još što u planu????????????
Hajde hajde djuka nisi se ni javio za proslo druzenje a sad ti je muka ??
 
vlais ng said:
OBAVIJEST GP-OVCIMA I SVIM LJUBITELJIMA NA 2 KOTAČA.
8.9.10.7 IMA MOTO SURET U NOVOJ GRADIŠCI,NA PREDIVNOM ODMARALIŠTU 12 KM .
odmaralište ima bazen i veliki prostor za nezaboravno kampiranje.(tko ne zeli kampirati rijesit cemo spavanje).
mislim da je ovo odlična destinacija da se probamo skupiti u sto većem broju,dobra klopa,besplatan grah,besplatno piće i hrana u defileu,besplatan bazen,besplatan upad............jeger party,tete..........

probajte se organizirati ,skupiti i dodite u sto većem broju.

bit cete moji gosti i nista vam nece faliti.....
Eto stvarno si pravi  (y)  Iako sam poprilično izlizao gume (13200km) a nisam još našao vremena zamijeniti pokušati ću se u nedjelju dokoturati ako preživim subotnju svadbu :) Naravno da ću i pokušati animirati i GT-a i još koga, a dentist je koliko sam shvatio već naoštrio vilice :)
 
Kako više ova tema nije aktuelna a da bi GP klub zaživio sve ostale prijedloge za vožnje i okupljanja GP vozača a i šire molim postajte pod temu GP klub koja je u istom ovom podforumu vožnje i druženja !
Hvala na razumijevanju !
 
Status
Not open for further replies.