prvo okupljanje MAXI Scooter Cluba-Žabalj 19.06.2011.

alexanto

New member
Drage kolege želeo bih sa Vama da podelim iskustva sa jednog lepog okupljanja maxiskuteraša u Žablju. Ovo je prvo takvo okupljanje te vrste u Srbiji a nadam se da slede i veća i bolja...
Bilo je prisutno 27 motora - 24 maxija i 3 "redovna" motora. Druženje je proteklo u sjajnoj atmosferi i jedva čekam nova okupljanja.

Evo prvi deo sličica. Ima ih oko 200 a ja ću postaviti 36 koje oslikavaju atmosferu na okupljanju.

Infrastruktura je bila spremna za "treće poluvreme". Hladovina je obezbeđena samo sam molio Boga da kiša ne padne mada sam imao i varijatu B tj radionicu (vrata ispod koša) koja može da primi 30-tak ljudi. U njoj je inače postavljen sto za ping-pong.







Imali smo inače kamermana i fotografa koji su pratili ceo skup kao i kombi za slučaj nužde - ne daj Bože...Plan je bio da se okupimo u parku u centru Žablja od 10 do 11 h a zatim da se u koloni provozamo do dvorca Fantast. Posle toga povratak kod mene kući na ćevape, kolače, hladne sokiće i druženje.

Domaćin je kako red nalaže prvi stigao na lice mesta.



posle nekog vremena prve kolega su stigle iz Temerina, Novog Sada i Subotice



Ekipa sa juga jeste kasnila ali kad su se pojavili - ledili su krv u žilama!  :eek: :eek: :eek:











U Žablju totalni ŠOK! Ljudi prolaze, gledaju i ne veruju svojim očima. Slika se mobilnim telefonima, zapitkuju šta je sad ovo.
Kamerman Boki se odmah bacio na posao.



Domaćin je pozdravio prisutne sa par reči ( vrlo nespretno-  ??? )



Zatim smo krenuli put Fantasta po vremenu koje ništa dobro nije nagoveštavalo. Bogu hvala samo par kapi kiše pre Čuruga - ostalo suv put k'o barut.















Mali incident sa matorom budalom u Audiju na ulasku u Bečej. Čisto da ne bude monotono...Sve se dobro završilo.

 
nastavak...

Ovo nam je bio cilj zajedničke vožnje - dvorac Dunđerski ili ti Fantast.



Moj stariji deran "na radnom zadatku"























Pošto smo se pošteno navozali, dođe vreme za klopu. Usledio je povratak u Žabalj na ćevape.









Žao mi je što Osiječka ekipa nije mogla da prisustvuje ali se nadam da se vidimo na sledećim maxi okupljanjima koja slede.

Posle svega šta reći osim: HVALA Vam DRUGARI - BRAĆO na divno provedenom danu koji ću pamtiti dok me ima!

MAXI pozdrav svima!!!
 
Osječka ekipa je bila malo razbacana  :mrgreen: . Jedan dio je bio na Rabu a drugi na meetu u Sloveniji a kasnije se spojio na autoputu u Ježevu i krenuo nazad za Osijek i jer moram napomenuti da je  :0204:  padala kao blesava a temperatura je bila 12°


U svakom slučaju drago mi je da vam je uspio meet i to samo znači da bi se u bližoj budućnosti moglo povezati i društvo iz Slovenije i Hrvatske tako da to onda bude respektabilna količina skutera  (y)
 
Iz tvojih usta (tastature) u Božije uši! :naklon:
Daće Bog da dočekam i taj dan! (y)
 
Kromax said:
(y) super slije ,super ekipa  -  hajdemo svi skupa u Sloveniju u 9 - mjesecu :021:


ne znam oćemo stat svi, ako nas toliko krene ima da se kolona rastegne od hrvatske do austrije  :mrgreen: 
 
Incredible said:
super vam je miting, al kog vraga ste pustili ove na "motorima" nutra :mrgreen:
istina,motor nije skuter,ma koliko god bajkerima to smetalo :hehehe:
 
alexanto said:
Iz tvojih usta (tastature) u Božije uši! :naklon:
Daće Bog da dočekam i taj dan! (y)

Pa zašto da čekaš na Boga  :misli: , prvo okupljanje ti je dobro uspelo  (y) . Stavi neki okviran datum i vjeruj mi da če se nas "dosta" okupit. Doči ču i ja ako čete još primat motore  :LOL:
Možda na PP pitaš i @Os-nexusa kada i kako, on če javiti nam pa čemo sredit nešto pametno (ili se okreneš i na "nas").
 
Bićemo u kontaktu. Ima nekih predloga od kolega iz BG-a da oni organizuju sledeće okupljanje a i ja planiram nešto na Fruškoj Gori. Kad budemo imali datum čujemo se obavezno. To bi bio pravi filing da se svi okupimo. (y)

MAXI pozdrav!
 
alexanto said:
Bićemo u kontaktu. Ima nekih predloga od kolega iz BG-a da oni organizuju sledeće okupljanje a i ja planiram nešto na Fruškoj Gori. Kad budemo imali datum čujemo se obavezno. To bi bio pravi filing da se svi okupimo. (y)

MAXI pozdrav!


Svaki meet se dogovara prije onoga koji je trenutno dogovoren a to je Vršić i to 3-4.09. a do tada morate imati okviran datum i to prezentirati na tom meetu. Naravno da to znači da morate biti na tom meetu.. Ako imate bilo kakvih pitanja tu smo da pomognemo  (y)
 
Evo i filmić o MAXI susretu.

http://www.youtube.com/watch?v=MEX7jprcQ0c&feature=player_embedded
 
vidim da vam je super bilo!  (y)


dva pitanja


sto jede i jel bio ukusan? :D


22002832.jpg





i koji je ovo skuteric? cini mi se da je 50ccm, a ako je, odakle je decko dosao?


79135722.jpg
 
Tijana jede kroasan a skuterčić je Sprint Max 125 i došao je iz Novog Sada, 32-33 km udaljenog (zbog obilaznice). Junački je odvozao grupnu vožnju do Fantasta i natrag što je 90-tak km.