Pukao šaraf nosača mašine

bricksrheavy

Well-known member
Parkiram, bacim oko na motor i skužim da frame slider čudno visi - taknem ga a on mi ostane u ruci :mrgreen: Prijašnji vlasnik je imao pad na tu stranu i slider je bio malo iskrivljen pa pretpostavljam da je šaraf bio napuknuo te da su ga vibracije mašine dokrajčile :palacdolje:

Pitanja;
- mogu li ovako voziti bez straha da se mašina pod opterećenjem pomakne ili štoveć?
- koliko je zajebano izvaditi puknuti dio šarafa koji je ostao u mašini (dosta je duboko unutra)?
 
Pa ti vozi offroad... :mrgreen:

Broj od meštra imaš, zovi i dogovori. :wink:



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Šta misliš, jeli problem da ga vozin dok se ovo ne sredi?
 
Sredju said:
Sredi to prvo.
To nije skupo poraviti niti treba puno vremena.
Hoću (y) - motor mi je jedini prijevoz (doduše, trenutno imam 2 ali mi je Fazer puno draži :mrgreen: ), pa mi je bitno da mogu voziti dok to ne riješim.
 
...to bi trebalo bez problema ići van jel nije puklo zato šta je zapekao navoj ili zbog pretezanja ( valjda  :mrgreen:) ...i nema nigdje trenja osim u samom navoju  :wink: ....malo ga našpricaj odvijačem... više puta, prije nego ideš nekom ko to zna izvadit...
 
Svaki normalan i pošten old skul mehanicar ima potreban alat i to vadi van bez po muke  :wink:
 
Ako ti treba quick fix odreži puknuti vijak 2 koraka i zavidaj dok uhvatiš vremena za mehaničara.
Bez njega ne vozi, jedino do mehaničara.
 
Spori said:
Ako ti treba quick fix odreži puknuti vijak 2 koraka i zavidaj dok uhvatiš vremena za mehaničara.
Bez njega ne vozi, jedino do mehaničara.
sigurno nije pukao unutar tjela di je zašerafljen  :wink:
....inače ti ideja nije loša  :LOL:
 
Sredju said:
Sredi to prvo.
To nije skupo poraviti niti treba puno vremena.

Bogami je tribalo vrimena i zajebancije. :misli: