Pumpa goriva GSXR 1000 K5-K6

Status
Not open for further replies.

matija002

Member
Traži se pumpa goriva za Suzuki GSXR 1000 K5,K6...
Ako netko ima ili zna nekog tko ima,neka se javi..hvala
 
Repariraj je, ili nađi zamjensku, vidi sa temaxašima oni su imali dosta problema sa pumpama.

using Tapatalk

 
Ajde stavi sliku pumpe sa svih strana pa da vidimo sto ima na lageru. Ovako napamet ti nista nemogu pomoc
 
izmjeri pumpu visinu i širinu ,to na slici je cijeli sistem sa plovkom ,vrlo moguće da ti sama pumpa odgovara sa auta ,
 
To ti je pumpa koja je standardnih dimenzija i imas u auto djelovima uzet za 50e ili na ebayu...mozda ce tribat malo pripasivat al to ti je najjeftinije
 
Evo ga moram malo pojasniti :mrgreen:

Znaci pumpa goriva samo mora osigurati dovoljan tlak za injektore u svim uvjetima rada ( taj dovoljan tlak je kod suze 3 bara ) i moze se staviti od bilo cega ( eeeeee nije istina  :LOL: )

Pitali ste i za K7 ona je drugogacija, ali samo vanjstina i ako covjek to prepravi nema problema.....

Problema ima jer po "savjetu" narucite kinesko smece sa ebaya ( nista se ne sekirajte i sam sam takav ) i onda vam to NE radi.

K5 ima dva reda injektora i od 6000 se pali drugi red te pumpa mora dati dovoljni kapacitet goriva :?

Na slikama mozete vidjeti zamjensku i orginal pumpu te kad se orginal rastavi da vidite razliku izmedju K5 K7 :wink:
 
imaš bosch ,pierburg,vdo siemens ,ne moraš nužno staviti kinesku .Ali i te pumpe koštaju cca 1000-1300 kn
 
grafit said:
imaš bosch ,pierburg,vdo siemens ,ne moraš nužno staviti kinesku .Ali i te pumpe koštaju cca 1000-1300 kn

Tocnooooo si pogodio bit :mrgreen:
 
meni je u orginalu VDO siemens kao orginal košta cca 350 eu ,stavio sam bosch odgovara na doosta auta i sa popustom cca 720 kn .Nadam se da je Germany bar je utisnto na njoj .Inače pumpe se njenjaju cca 100000 km ili 10 god
 
Status
Not open for further replies.