Pumpa za gorivo

Titja

New member
Pozdrav svima. Imam problem sa GSR 600 k8. Motor mi se brzo pregreva, tj. radi uvek na oko 88 i vise stepeni i pumpa zuji stalno. To me veoma iritira pa bih voleo da cujem vase savete kako to da najbolje sredim. Motor mi je pod garancijom ali ne zelim da me serviser prevari pa bih hteo cuti vasa iskustva sa ovim problemom. Pozdrav!!
 
88 stupnjeva je ok....Svi motori rade u tom rasponu....Temperatura zna oscilirati izmedu 85 - 95 u voznji. Po gradu...u vecim guzvama i na semaforima...posebice u toplijim mjesecima...dize se do 104-105 stupnjeva..kada se pali ventilator. Ako ti se normalno ventilator hladenja pali i gasi...nema razloga za brigu...Zujanje pumpe....? Mislis na pumpu od goriva..??  :misli: Ona se inace cuje kad se da kontakt...Poslije dok motor radi ne cuje se od rada masine....Neznam sad na sta si mislio.. :misli:
 
Da pumpa goriva. Bilo je sito zapuseno i to je majstor popravio i 2 nedelje nije zujala i sada je opet pocela da zuji u toku voznje.
 
Titja said:
Da pumpa goriva. Bilo je sito zapuseno i to je majstor popravio i 2 nedelje nije zujala i sada je opet pocela da zuji u toku voznje.
onda je dobila po piksi jer je radila pod vecim opterecenjem ..i grijala se vise nego obicno...Lezajevi na rotoru el motorica su stradali. Cuj...tako moze trajati godinama...a mozes i ocekivati da ce odjednom riknuti.. :(
 
Titja said:
Da li je to  komplikovano popraviti?
to se neda popraviti...Moguce je pumpu otvoriti...ali to vise nebi bilo to. Na kraju krajeva....kao sto su ti rekli...Imas garanciju.... (y)