put na Stelvio iliti "Alpinizacija 2017" ;)

thule_5689 said:
Na Grossu smo bili 15.06 , a na Stelviu na žalost još ne, a na/oko Lago di Garda se spremamo, ali izvan sezone, možda polovinom rujna ili pak na proljeće iduće godine. U Sirmioneu smo bili na povratku iz Francuske krajem travnja ove godine i nije bilo neke pretjerane gužve, tako da je to možda termin kada se mogu izbjeći gužve na obilasku jezera.

bolje
nama je bilo usput ali definitivno ne treba ljeti motorom tamo
u brdima je bilo ok, uglavnom 10-20*C :D kako di...
 
PANORAME...

Passo Giau
Ys44sLA.jpg


Resia Lake
ywDs41F.jpg


Passo Stelvio
fVD1jmj.jpg


Passo Gavia
1oiy4dz.jpg



 
...vidjeno vec sve puno puta... i nikada dovoljno  (y) :mrgreen:

..fotke kao i obicno odlicne (bez obzira na kompresiju), a informacije vise nego dobrodosle  (y)


Alpe über alles!  :mrgreen:
 
dinte said:
Kad sve ovo vidim išao bi i opet i opet i opet.... (y)

išao bih i ja odmah opet... na prijevoje koje nismo posjetili, a neke bi i ponovili :D :mrgreen: (y)

od bližih žao mi je za passo sella (zatvoren srijedom čini mi se - biciklisti)
a drugi put možda produžimo i u švicu, između ostaloga na furka pass

to su neke od želja, pa tko zna, možda ih jedan dan realiziramo... :neznam:
 
na severe weather europe, ima video kako lijepo pada, a i ima ga dost po cesti na Stelviu
 
Neke je i iznenadilo
 

Attachments

  • FB_IMG_1504342561615.jpg
    FB_IMG_1504342561615.jpg
    24.3 KB · Views: 362
biker4life said:
Canon 700D + objektiv 17-55 F2.8
ponešto GoPro (Hero 3+ Black)
i panorame mobitelom :mrgreen:

Lijep rad :)
(y)
 
sasaa said:
Lijep rad :)
(y)

bilo bi i više slika iz vožnje i boljih - da mi na usponu na Stelvio nije riknula kartica u GoPro :?
imao sam dvije, jednu sam napunio na Grossu, druga je bila za Stelvio, ali eto... shit happens :mrgreen:
taman sam se izvježbao sa kamericom za uhvatiti kako-tako dobre slike iz pokreta (npr1, npr2) kad ono, eto...
šteta da sa Stelvia nemam takvih kadrova... moramo se vratiti opet definitivno :mrgreen: (svaka skuža je dobra :mrgreen: :mrgreen: 8) )
 
biker4life said:
bilo bi i više slika iz vožnje i boljih - da mi na usponu na Stelvio nije riknula kartica u GoPro :?
imao sam dvije, jednu sam napunio na Grossu, druga je bila za Stelvio, ali eto... shit happens :mrgreen:
taman sam se izvježbao sa kamericom za uhvatiti kako-tako dobre slike iz pokreta (npr1, npr2) kad ono, eto...
šteta da sa Stelvia nemam takvih kadrova... moramo se vratiti opet definitivno :mrgreen: (svaka skuža je dobra :mrgreen: :mrgreen: 8) )

Ja sam izgubio sve svoje fotke od prvog odlaska na Stelvio... HDD mi pao na pod, i nemoguce je napravit recovery podataka.. poludit kakvih slika sam imao gore uz taj Stelvio.
Tako da ono.. uvijek dobro dodje izgovor za vratit se tamo :)
Gledam te slike tvoje, i neke stvari koliko god puta su vidjene, uvijek ih je lijepo vidjet ponovo vidjet.  (y) (y)