Putovanje Zagreb <-> Trogir, 06.06. - 09.06. - besplatan smještaj u Trogiru

Domi

New member
Pozdrav ekipa!

Organiziram putovanje od Zagreba do Trogira.

Prvi dan (06.06.-07.06.) se staje i noći Starigradu gdje imamo priliku voziti do Paklenice.
Drugi dan (07.06.-08.06.) se ide do Trogira - slobodan krevet u Okrugu Gornjem (10min vožnje od Trogira).
Zadnji dan (08.06.-09.06.) odlazak do Plitvičkih jezera, noćenje u jednom od okolnih naselja, ručak/večera u restoranu Degenija te se vraćamo u Zagreb.

Mjesta su već određena a za sve ostalo se putem dogovorimo.
Kreće se u četvrtak 06.06. u jutarnjim satima.

Javite mi se tu na forumu, na FBu ili na Instagramu 😄
 
Ovo bi moglo biti nesto za @Paf-a mozda. Iako bi i on za manje vremena od ZG do Trogira stigao 😄
 
Ovo bi moglo biti nesto za @Paf-a mozda. Iako bi i on za manje vremena od ZG do Trogira stigao 😄
a,e...ne pase mi taj djir,ja krecem isto 06.06...u cetvrtak ujutro...Zd-Zg-Nasice-Osijek-Subotica-N.Sad-Zd.,ja ne prišim...lipo 4 dana...,nedilja 09.,ili 10....povratak,ka stignem...
 
Kada idem off roadom dođem od ZG do Trogira u jednom danu, stvarno ne znam kako, gdje i čime bi se morao voziti da dođem do Trogira u dva dana.
 
možda tek kreće sa putovanjima, ko zna i koji motori u pitanju, možda neki u planu izleti, vižite... al zbilja 2 dana za doć iz Zagreba do Trogira... jedino HŽ.
 
  • Like
Reactions: Village