puvalica za rs-a

the_ilusionist

New member
ako ko zna koji link di su puvalice bija bi van zahvalan... i sta preporucate( neznan jel tema bas za ovde posto svi vozate pile... :?
 
the_ilusionist said:
ako ko zna koji link di su puvalice bija bi van zahvalan... i sta preporucate( neznan jel tema bas za ovde posto svi vozate pile... :?
uzmi od top performancesa (y) (y)

evo ti slika kak je to izgledalo na mom motoru
 
koji je to motor?? a tija bi da je polinijeva il arrow-ova... i problem je sta meni serijski ide  ispod sica, a ja bi tija da ide sa strane....
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,23768.0.html
ovi ti radi za cvaju dobre auspuhe
 
the_ilusionist said:
dajte napisite jos linkova... sve za puvalice.. i kitove(moze i morske pase :mrgreen:) od 70 i 80 ccm...
auspuh onaj koji sam ti već stavio a kit sam imao od top performancesa 75ccm s jednom karikom
 
the_ilusionist said:
i kolko ti je motor isa?? jesi minja radilicu kad si stavlja kit?? i koji karb je bija??
serijski karb i radilica :wink:
išao je kakvih 125 na 11000!bio je serijski prijenos gore da sam mijenjao lančanike išao bi još nešto brže
 
i kolko ti je to trajalo?? jel ti klipnjaca prosuskala?? i jesi minja dizne na karbu il si ostavija sve onako kako je bilo? :misli:
 
the_ilusionist said:
i kolko ti je to trajalo?? jel ti klipnjaca prosuskala?? i jesi minja dizne na karbu il si ostavija sve onako kako je bilo? :misli:
mijenjao sam dizne!trajalo je 2000km kod mene a onda sam prodao motor i kolko znam još je čitav i imao je 3700km od stavljanja kita zadnji put kad sam se čuo s ovim kaj sam mu prodao motor