Qtel FIM Endurance World Championship

Mocippaldi

Well-known member
Timovi za iducu godinu.
Sto su Aprilije ,Ducati i KTM navalili  :mrgreen: cudime u testovima uvijek pobjedjuju pa mislim da bi i na profesionalnom natjecanju lako pobijedili  :LOL:

http://www.racesport.nl/pdf/22502.pdf
 
Mocippaldi said:
Timovi za iducu godinu.
Sto su Aprilije ,Ducati i KTM navalili  :mrgreen: cudime u testovima uvijek pobjedjuju pa mislim da bi i na profesionalnom natjecanju lako pobijedili  :LOL:

http://www.racesport.nl/pdf/22502.pdf
Vjerujem da talijanskim proizvođačima nije napeto to natjecanje i da nemaju nekog interesa i da je to dosadno natjecanje, jer ipak oni preferiraju vremenski kraće utrke. :) To je kao da u atletici ljudi guštaju u maratonu, a sprinterske discipline vrlo malo gledaju. :LOL: :wink:
 
zbilja odlicna imena, cini se da ce endurance opet bit zanimljiv. btw., jel Janez Prosenik zbilja iz Velike Britanije, ili? :mrgreen:
 
Shokrefumi said:
zbilja odlicna imena, cini se da ce endurance opet bit zanimljiv. btw., jel Janez Prosenik zbilja iz Velike Britanije, ili? :mrgreen:

Odakle moze biti ako mu je tata bosanac a mama slovenka nego iz Velike Britanije  :mrgreen:
 
vickodu said:
Odakle moze biti ako mu je tata bosanac a mama slovenka nego iz Velike Britanije  :mrgreen:

Mislis ono Medzed, Bukva i ti fazaoni  :mrgreen:
 
Trebao bi biti još jedan tim iz Srbije sa suzukijem kolko sam informiran al ga nema na popisu.
A vozili bi Milovanović,Camlek i neki lik iz Bosne.Vjerojatno je sve palo u vodu.
 
Dylan said:
Izgleda da će Jerman i društvo iz YART-a imati gadan posao da obrane titulu - ovaj Michelin BMW sa dvojicom bivših SERT-ovaca biti će gadno nabrijan...

Sébastien Gimbert i Erwan Nigon nisu bivsi SERT-ovci vec GMT 94  :wink:
Dylan said:
...Iz Nizozemske?... :LOL: :jesus: :LOL:

Nema Slovenki bas nesto u NL kao sto ih ima u Medjumurju  :mrgreen:
 
bojcracing said:
Trebao bi biti još jedan tim iz Srbije sa suzukijem kolko sam informiran al ga nema na popisu.
A vozili bi Milovanović,Camlek i neki lik iz Bosne.Vjerojatno je sve palo u vodu.
 




Nista nije palo u vodu momci su spremni!!!
 
GSX-R  POWER said:
 




Nista nije palo u vodu momci su spremni!!!

Svaka čast  (y) 3. je Majkić naravno.
 
Suzuki i Berto zajedno?!?  :misli: :mrgreen: .....da nisam vidio sliku i pročitano ne bih vjerovao ali ovako moram. :mrgreen: 

 
piranello said:
Suzuki i Berto zajedno?!?  :misli: :mrgreen: .....da nisam vidio sliku i pročitano ne bih vjerovao ali ovako moram. :mrgreen: 
Nije ni to tolko suzuki i Bert nek su mehaničari najebali :mrgreen:
 
GSX-R  POWER said:
 




Nista nije palo u vodu momci su spremni!!!

... šta im znači na plakatu bih/rs...jel mu to kao dođe  neka nova država ili što  ?
 
baxy said:
... šta im znači na plakatu bih/rs...jel mu to kao dođe  neka nova država ili što  ?


Wannabe država rs  :LOL: :LOL: :LOL: genocidna tvorevina republika srpska  :palacdolje: