r 1

cici125

New member
evo zanima me,ustvari mog frenda da li je rama ista od 98.god kao na oo. i o1. ili su bile neke promjene u nosacima masine il sl. jer frend je svoju razbio tako da sad kupuje ramu pa ako slucajno pase da ima malo veci izbor ili samo 98. i 99. ramu mora traziti ?jer ne zeli nikakvo pripasavenje masine nego da sve bude original.. i btw. trazi se rama nerazbijana sa hr. papirima i jos neki dijelovi..nesto se nabavilo al rama je sad trenutno najveci problem..pa ako neko zna za ramu ili dal pase i od ovih drugih modela bio bih zahvalan..(placa frend cevape i pivo ustvari par piva  :mrgreen: )
 
cici125 said:
evo zanima me,ustvari mog frenda da li je rama ista od 98.god kao na oo. i o1. ili su bile neke promjene u nosacima masine il sl. jer frend je svoju razbio tako da sad kupuje ramu pa ako slucajno pase da ima malo veci izbor ili samo 98. i 99. ramu mora traziti ?jer ne zeli nikakvo pripasavenje masine nego da sve bude original.. i btw. trazi se rama nerazbijana sa hr. papirima i jos neki dijelovi..nesto se nabavilo al rama je sad trenutno najveci problem..pa ako neko zna za ramu ili dal pase i od ovih drugih modela bio bih zahvalan..(placa frend cevape i pivo ustvari par piva  :mrgreen: )
... i ostat če največi problem  :misli:
 
Ima moj frend ramu za Yamahu R1 izEura 1999 i prodaje ramu, ali traži previše.







1500 Eura!!!
 
Znam da je razlika između rame 98 i 99 god  i rame 00 i 01 god u repu tj zadnjem košu za ovo drugo ne znam  !
 
cici125 said:
znači nemoguća misija  il bi se dalo nes iskemijat ??
bi nek odnese staru složit ili naruči u yamahi novu
 
Mozes nas kontaktirat na broj:
Elvis 098 687 674
Josip 098 592 608
Pa da vidimo u cemu je problem i dali ga mozemo rijesit
 
cici125 said:
a nova kolka je cijena i kolko dugo se ceka na nju ?  :misli:
pitaj joku ili nike na forumu  :wink: