R 1200 RT

Najbolje mu odgovaraju bas metzeler gume, koje si stavio Z8 Interact, ili nesto drugo??
 
Z 6, kaže majstor da je za moj penzionerski stil vožnje OK.
 
:mrgreen:

r-1200-ej.jpg
 
Ovo je RT 1200 Adventure, glavno da ima grijano sjedalo.
 
tomo3 said:
Ovo je RT 1200 Adventure, glavno da ima grijano sjedalo.

Glavno da je pravi vozac na motoru a sjedalo i motor su nebitni  (y)
 
makazica said:
Ovaj rt adv je totalna nebuloza...  :shocked:

Upoznao sam jednoga koji vozi RT kao ADV i skidam mu kapu  :wink:
 
da nijei boxer bia bi mi užas uvako  (y) (y) (y)
 
Danas su mi u servisu otkrili uzrok povremenog gašenja motora u leru. Pola litre vode je bilo u rezervoaru! Živjele naše benzinske i cijene benzina.  Preporuka servisera je točiti 100 oktana.
 
Uh Tomo, nisam znao da si imao ovih problema. Moj je samo toči i vozi. Original akumulator iz 2007. je još u pogonu. Gledam ovaj izmišljeni 1200 EJ. Čovječe to je to! Podnosi lagani makadam, izgleda udobno i ima dobru zaštitu od vjetra. Bio bih mušterija :)
 
Evo kratki izvještaj. Polovni RT  sam počeo voziti u travnju prošle godine i napravio 30000 km. U tom periodu promjenio sam dva seta guma (Z6 i Roadsmart II), svake drže cca. 15000 km. Od neplaniranog troška sam imao semering kardana (cca. 350 kn), dva resetiranja kompjutera (cca. 250 kn -ispalo da je voda u rezervoaru)  i akumulator (cca. 550 kn). Tri servisa po cca. 1500 kn i to je to. Potrošnja je 6-6,5 l. Zadovoljan sam sa motorom. Sada me malo svrbi za GS ADV 1200...
 
dobar (y) tacno se vidi da su ljudi uzeli svaki dio na motoru i kontali kako da ga unaprijede i poboljsaju (y)..mogli bi japaneri ponovo pocet kopirat europljane :LOL:..a ne samo skalamerije izbacivat na trziste..ko da se gledam u buducnosti na made in EU bikeu :mrgreen:
 
Haha, po tome onda već godinama živim u budućnosti,  :jesus:
 
Snaga i momnet ostali isti?????
Motor vodenjak ili????
Inace jako lijepo. Svida mi se. I da slazem se da su japanci izgubili busolu malo...