R 1200 RT

Heh, sad sam jos u vecoj nedoumici  :mrgreen:

Dunlopice u jedno dvije-tri verzije ni mene nisu pretjerano odusevile. Michelin Power Pure su me razocarale na Z750, ali i dalje dajem sansu  Pilotkama jer ih dosta ljudi hvali. Pirelli sad vozim i nisu uopce lose tako da mi ovaj Angel lagano golica mastu. Na Metzeler sam nabasala po forumima i kratko se dvoumila izmedju Z6 i Z8, a sad ste mi dali dodatne opcije za razmisljati  :bonk:
U biti, trazim neke koje ce relativno dobro podnositi autoceste, da se ne pohabaju i totalno "skockaju" nakon 3-4k km, ali i dobro drzati po lokalnim cestama i po kisi. Kako nisu bas za mene ne bih htjela zeznuti frenda, a opet, kad se ja budem vozila da znam da nece biti iznenadjenja nakon navike na Diablo Rosso II.  :wink:
 
vodi računa da je to motor koji ima 300 kg meni se na 10000 malo počela kockati prednja (PR3)puno manje nego z8
 
Pirreli Angel GT. Na GSx-u od samo 250kg drze oslicno prednja evo 12 zadnja samo 7, Auto cesta lokalne ceste nema problema,  Samo ne vole bijelu liniju nikako. :wink:
 
Bridgestone Batlax BT30, GT.
Ima san ih na K1200RS.
Vrhunska guma, drugi par je spreman i u garaži čeka dok se vremenske prilike poprave
 
nevjerovatno koliko je RT vozljiv,  svaka čast vozaču!
https://www.youtube.com/watch?v=s7Y6xtOTduE&feature=youtu.be&hc_location=ufi  :naklon:
 
stane said:
nevjerovatno koliko je RT vozljiv,  svaka čast vozaču!
https://www.youtube.com/watch?v=s7Y6xtOTduE&feature=youtu.be&hc_location=ufi  :naklon:

A lakše je i kad znaš da svaku štetu na motoru plaćaju porezni obveznici  :mrgreen:

Nego, ja se ipak odlučila za Metzeler Z8, danas stižu. Ako ne zadovolje dobro je znati da ima još opcija. Hvala na savjetima svima  (y)
 
Zadnji par Z8 nije valja ni za quu... vibracije na volanu sve dok ih nisam potrošio, naknadno balansiranje nije pomoglo....
Zato je batlax ka grom!
 
stane said:
nevjerovatno koliko je RT vozljiv,  svaka čast vozaču!
https://www.youtube.com/watch?v=s7Y6xtOTduE&feature=youtu.be&hc_location=ufi  :naklon:
                                                                                                                                  bogme  ovakovu  vozačku  egzibiciju  teško  da  bi  sa  nekim  drugim motorom  "teškašem"  bili  moguče  izvest . čak  diže  na  prednje  i  zadnje  kolo ..nevjerovatno  :shock:
 
Elias said:
Zadnji par Z8 nije valja ni za quu... vibracije na volanu sve dok ih nisam potrošio, naknadno balansiranje nije pomoglo....
Zato je batlax ka grom!

Original Batlax 021 su bile na njemu jos otkako je kupljen (godina proizvodnje gume 2010.) i isto je bilo problema s vibracijama od samog pocetka. Vlasnik to pripisao boxeru. Mozda je stvar u losoj pojedinacnoj gumi, falsh u proizvodnji, vidjet cemo sad  kako je s novim slapicama.

Meni drago kaj sam ja ovako kratka ipak uspjela igracku bez frke odvesti sa Zitnjaka deckima u Trnsko  :mrgreen:
 
Dawg said:
Original Batlax 021 su bile na njemu jos otkako je kupljen (godina proizvodnje gume 2010.) i isto je bilo problema s vibracijama od samog pocetka. Vlasnik to pripisao boxeru. Mozda je stvar u losoj pojedinacnoj gumi, falsh u proizvodnji, vidjet cemo sad  kako je s novim slapicama.

Meni drago kaj sam ja ovako kratka ipak uspjela igracku bez frke odvesti sa Zitnjaka deckima u Trnsko  :mrgreen:
izgleda veći nego je a sic se štela pa dosta niski ljudi voze bez problema