R1 2000.g. Rossi

Status
Not open for further replies.

Igoreta

Well-known member
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/yamaha-r1-998-cm3-oglas-6974890

Ajmo jel zna ko više kaj o ovom motoru? Neznam jel uopće to original maska (ne vjerujem), relativno malo km (što je zapravo loše, jer vjerojatno je korišten samo za susrete).
Al bar je regan, ne moram odma dat lovu za to, i gume mi izgledaju ok. Cijena ide dole naravno, al neću navest ovdje za kolko, bar dok se ne uvjerim da nema nikog ovdje tko bi mogao vlasniku to javit.
 
valentino rossi look...trakice oko felgi...i broj 46 na prednjoj maski... :LOL: :LOL: :LOL:


za dvije milje teraj to doma....pod uvjetom da ne trosi cisternu ulja na 1000 km... :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
valentino rossi look...trakice oko felgi...i broj 46 na prednjoj maski... :LOL: :LOL: :LOL:


za dvije milje teraj to doma....pod uvjetom da ne trosi cisternu ulja na 1000 km... :mrgreen:

Ma nemoj, samo broj????
Pa top je original gp  :mrgreen:
 
to čudo kad je u top stanju troši  litru ulja na tisuću kilometara,a ovo mi izgleda na sve osim na top stanje (y)
 
osim toga daj nek ti provjeri u vlasničkoj knjižici jel bio reg u sl.brod ,rijetki su primjerci sa crnom ramom obično je srebrna :mrgreen: :mrgreen:
 
Nisam bio ziher ali sam mislio da Rossi još te 2000-te nije bio u Yamahi. Danas sam provjerio, i bio sam u pravu. Očito je motor neki delanec, iako mi se sat i ostatak motora čini relativno original. Pitam dal tko zna baš tog dotičnog, jer mi izgleda ok kupnja, naravno, za tu lovu.
 
ma kakva crna replica...  :LOL:  nema tu od replice ni R...  :mrgreen:


 
Igoreta said:
Nisam bio ziher ali sam mislio da Rossi još te 2000-te nije bio u Yamahi. Danas sam provjerio, i bio sam u pravu. Očito je motor neki delanec, iako mi se sat i ostatak motora čini relativno original. Pitam dal tko zna baš tog dotičnog, jer mi izgleda ok kupnja, naravno, za tu lovu.

Nije nikakakav "delanec" ,nego yamaha R1 u,recimo tako,osrednjem stanju.

Spustaj cijenu,i vozi doma,vec kad trazis R za malo love. 
 
Ma ne tražim baš R, ali mi se činila dobra kupnja za tu lovu (ne ovu navedenu). A onda mi je jedan frend koji je ujedno i mehaničar rekao da bježim od toga da mu se čini sjeban, bar ovak preko oglasa.
 
Status
Not open for further replies.