R1200 GS special edition

Pudla, meni ti bokovi naprijed izgledaju kao ona ružna prerada Boxer-Designa ili Wuedoa, možda je i neki treći u kombinaciji...
 
BIKERZZR1400 said:
Svi modeli GS-a su mi prekrasni i za voziti i za vidjeti samo što sam ja još uvijek prejak na  gasu. Kad bi imao barem   150 PS  bio bi taman.

Nema toliko, ali ima dva kita, koji prvi serijalu brije na 130 KS i 140 Nm, te drugi koji ide na 140 KS i 130 Nm... cijena cca 2500 eura.
 
Sledgehammer said:
Pudla, meni ti bokovi naprijed izgledaju kao ona ružna prerada Boxer-Designa ili Wuedoa, možda je i neki treći u kombinaciji...

To je Touratechov tank, motor na slici je Touratechov "izložbeni primjerak".  :mrgreen:

http://www.touratech.com/shops/001/product_info.php?cPath=3_40_292&products_id=6579

 
Nekada davno mi Bmw-i nisu bili tako dragi, naprotiv uvijek sam bio mišljenja kako su preskupi i preružni. Tako se sa godinama i čovik polako minja, kad sam uzea svog K1200RS-a i prvi put u garaži poskida sve sa njega tada mi je bilo jasno šta to tu toliko košta.
Nema tamo ugrađenoga šrota, na svim exponiranim mjestima su kromštal vide, baterija je u kromštal kutiji, tank je plastični od Acerbis-a, ispuh je od Lanfranconi-a, elektronika savršeno zaštićena i ne korozira kad pokisne kako moj ex Suzuki GsxF.
 
jolly the roger said:
navodno su neki GS-ovi s P-D imali 200 ks, trgali straznju gumu i tak to :misli:

Da evo idem si kupit takvo cudo i idem na PD 2011 malo bum trenkal i pucam na visoki plasman  :jesus: :jesus:
 
a jel netko zna jeli se kod nas proda koji primjerak ovog iz special edition
 
Underseat rore na GS-u
DSC01299.JPG


Koffer_volles_Volumen_2L.jpg



http://www.m-tec.org/html/m_tec_hpe_auspuff.html
 
e za mene je ovo puno lipše od standardnog smještaja auspuha
 
zokx said:
Stvarno izgledaju super. Ima i za K seriju uz bolesnu cijenu.  :x

Jaaako nam se razlikuju ukusi............ovo je meni šaka u oko. Užas.
 
Ovo je grozno, auspuh treba biti kao na orginalu samo zamjenski po mogućnosti "AKRAP" !
 
makazica said:
Jaaako nam se razlikuju ukusi............ovo je meni šaka u oko. Užas.

Na K seriji izgledaju super. Trenutno nemam fotku ali ću je postati