R1200R 2015

esso_sa said:
Da malo ozivim temu, iako je u medjuvremenu izasao i nasljednik sa 50ccm vise  :mrgreen:

Na kilometar satu sada stoji 41.000 predjenih kilometara, jos se nista nije raspalo, kardan na mjestu :LOL: Odradjen i 2. veliki servis, svi ventili i dalje u fabrickoj toleranciji  :D
Interesantno koliko je plastika zamijenila metal kod novih motora, najbolje se vidi kada ga malo rastavis  :mrgreen:
Ponosni sam vlasnik R1150R ravno deset god starijeg od tvoga, znam da je staro drlo, i da plastika ne može zahrđati ali nakon ove slike mislim da ga nikada neću prodati s obzirom da imam alergiju na plastike...... moram potražit sliku svojeg "razvaljenog" pa ću staviti za usporedbu i razvoj evolucije :misli:
 
Tako je to sa svim sto se proizvodi danas. Ugradjuju su sve jeftiniji materijali, a cijene idu iskljucivo navise. Klasicni kapitalizam  :mrgreen:
 
Evo fotke drla u djelomično ogoljenom stanju i kompletu, njemačka logika je ponovno bila na djelu kada se mora pola motora raskopati da bi se zamjenio akumulator :palacdolje:
By the way šogor je kupio BMW f800 R 2015 god, sjednem na njega ušaltam u prvu - ispadnu mi sve plombe, mogu reći da je čak bilo za dvije oktave gore od mog bivšeg Versysa, automatski sam izgubio volju za probnim krugom.....Mjenjač na drlu je daleko od savršenog ali kad ušaltaš u prvu i nema nikakvog zvuka-trzaja itd to ne može ništa platiti.... (y)
nisam nikada probao quickshifter sigurno je dobra stvar.....
 

Attachments

  • IMG_1124.JPG
    IMG_1124.JPG
    865.8 KB · Views: 152
  • BMW.jpg
    BMW.jpg
    241.4 KB · Views: 165
Lip motor. Vozija san 1200, tek je izasa . Ista boja je bila. E sad ima tome cca 12-ak g. Znam da je bija vozan ok, i tezak u mistu. Al tesko se sitit dira od uru vrimena, a prije xy g. A frend ga jos ima. A vozi ga na kapaljku!