R1250GS

crni konjanik said:
Motor ( mašina) je novi, sve ostalo je kao i prošlogodišnji model. Treba odraditi test na min. 50.000 km da vidimo hoće li biti mogućih problema...... nedovoljan razlog  za zamjenu isključivo radi toga, ali je sigurno korak naprijed.
Oli novi nema TFT display a stari klasicnu instrument tablu

Za zamjenu slazem se ne postoji nikakav razlog ali isto tako dat za polovnog GS 120 iljada kn a novi je 142 takoder apsolutno nema nikakvog smisla



Sent from my internet mobile device
 
seki22 said:
Oli novi nema TFT display a stari klasicnu instrument tablu

Za zamjenu slazem se ne postoji nikakav razlog ali isto tako dat za polovnog GS 120 iljada kn a novi je 142 takoder apsolutno nema nikakvog smisla



Sent from my internet mobile device

Od 2017 god. mislim da je TFT bilo mogu e naruciti na starom GS-u.
 
Koliko su mu puta dosad pobljsali mjenjac i jos nije kao japanski sredinom 20og stoljeca.
 
Glupane
 
Ovi sredju je u kurcu, ali ni ova 2-3sta mu svako malo pisu pizdarije, nisu puno daleko od njega.  :LOL:
 
Ima tu još par ložača.....


Poslano sa crikvenog tornja...mit tapatalk und ajfonx
 
infinity said:
Ovi sredju je u kurcu, ali ni ova 2-3sta mu svako malo pisu pizdarije, nisu puno daleko od njega.  :LOL:


sredju

220px-Kermit_the_Frog.jpg


lb, makazica

315px-StatlerandWaldorf%282%29.JPG
 
Ja sam desni, a ne lijevi!!
 
Da, stari, svaki novi gs je sa novijim i boljim mjenjacem, obidjem ga usput i ostavim par zavoja i jos uvijek cujem kako krci pri saltanju i tako vec ima 15 godina.
 
Sredju said:
Da, stari, svaki novi gs je sa novijim i boljim mjenjacem, obidjem ga usput i ostavim par zavoja i jos uvijek cujem kako krci pri saltanju i tako vec ima 15 godina.
Mozda covik minja brzine bez da stisne kumplung



Sent from my internet mobile device
 
seki22 said:
Mozda covik minja brzine bez da stisne kumplung



Sent from my internet mobile device

:misli:

Mislim da je mijenja na 2000 o/min, a Sredju se ufurao da je ganjaža.
 
Sredju said:
Da, stari, svaki novi gs je sa novijim i boljim mjenjacem, obidjem ga usput i ostavim par zavoja i jos uvijek cujem kako krci pri saltanju i tako vec ima 15 godina.
Djizuz Krajst... ne zelim biti neugodan....no idi se lijeci molim te...