R6 2009 USA

A rs250

Active member
Kupio sam motor iz naslova prije par dana,frend je uvezo iz Amerike,preso  6000km

Na celeru sam uspio prebaciti iz milja na kmh...ali mi problem pravi temperatura ne mogu nikako da najestim da celzijuse pokazuje?

Imal pomoc kakva???

 
Danas ga reg na sebe,tablica vec na njemu ;)
 
jel ko ostali ameri i nema kod kljuca ko eu verzije? ak nie tajna kolko je love motor izaso na hr papire
 
BIH table ugrabio sam u zadnjim momentima...jos ova tura se carinit moze i gotovo s Amerima u BIH

sitno preko 7000e me izasao s reg!
 
nisam siguran uopce dali mozes u celzijuse prebacit
imao sam jedan sta za GSXR 600 06-07, mogao sam ga prebaciti u kilometre ali u celzijuse nisam, uopce nije bio predviđen za to  :palacdolje:
 
A rs250 said:
Kupio sam motor iz naslova prije par dana,frend je uvezo iz Amerike,preso  6000km

Na celeru sam uspio prebaciti iz milja na kmh...ali mi problem pravi temperatura ne mogu nikako da najestim da celzijuse pokazuje?

Imal pomoc kakva???

nema,barem na R6 2005.iz milja u km isto ide
 
Dobar ti je auspuh  :mrgreen:

P.S. Napiši mi šifru(brojke i slova) sa male bijele kvadratne naljepnice pod sjedalom suvozača, pa ti vidim za tu temperaturu.
 
A rs250 said:
BIH table ugrabio sam u zadnjim momentima...jos ova tura se carinit moze i gotovo s Amerima u BIH

sitno preko 7000e me izasao s reg!

A sta je sa evropljanima? Ja cuo da po ovom novom euro 3 vazi i za motore.  :misli:

Btw Motor ti je BOMBA  (y)
 
joke said:
Dobar ti je auspuh  :mrgreen:

P.S. Napiši mi šifru(brojke i slova) sa male bijele kvadratne naljepnice pod sjedalom suvozača, pa ti vidim za tu temperaturu.
I meni se svidja taj  :mrgreen:

Dobio sam neki Home Made pa postavio za pocetak je ok!

 
hotazmaj said:
A sta je sa evropljanima? Ja cuo da po ovom novom euro 3 vazi i za motore.  :misli:

Btw Motor ti je BOMBA  (y)
Hvala za motor,a i ja sam cuo ne samo da mora biti Euro 3 nego moras imati papir koji to dokazuje!

Mislim da je dovoljno kod nas uraditi Homologaciju i to je to,ali opet se treba tacno raspitati!
 
A rs250 said:
Hvala za motor,a i ja sam cuo ne samo da mora biti Euro 3 nego moras imati papir koji to dokazuje!

Mislim da je dovoljno kod nas uraditi Homologaciju i to je to,ali opet se treba tacno raspitati!
Ja mislim da ni oni sami ne znaju i imam osjecaj kad bih nazvao 5 razlicitih carina da bi dobio 5 razlicitih odgovora
 
A rs250 said:
Kupio sam motor iz naslova prije par dana,frend je uvezo iz Amerike,preso  6000km

Na celeru sam uspio prebaciti iz milja na kmh...ali mi problem pravi temperatura ne mogu nikako da najestim da celzijuse pokazuje?

Imal pomoc kakva???

Odgovor iz adekvatnog izvora glasni "Nažalost ne".
Km ili Milje možete odabrati, ali temperaturu mjenjati na USA modelu ne.
 
joke said:
Odgovor iz adekvatnog izvora glasni "Nažalost ne".
Km ili Milje možete odabrati, ali temperaturu mjenjati na USA modelu ne.

ookkk vec sam se navikao da mi je 100 cim upalim  :mrgreen:

hvala na pomoci da ne pokusajem,pokvariti cu prekidace na celeru koliko stiscem  :D
 
Takodje 100% siguran da se ne moze prebaciti,odavno pokusao i proverio da nema sanse...Morash se naviknuti.  :wink: :wink:
 
A rs250 said:
ookkk vec sam se navikao da mi je 100 cim upalim  :mrgreen:

hvala na pomoci da ne pokusajem,pokvariti cu prekidace na celeru koliko stiscem  :D
moga bi na ebay-u nać jeftino sat  :wink: