r6 split

Status
Not open for further replies.

XT_Rider

New member
dali netko zna ovaj motor možda ?
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/yamaha-yzf-r6-600-cm3-oglas-11515943
 
neznam motor, al cijena je teška klasa optimist  (y)
 
pošto je slikan pored groblja možda ti nešto želi suptilno poručiti :D
 
ako za toga mjenjaš nadam se da si spreman na neka ulaganja, npr gume su za k.... koliko vidim po slikama, ove naljepnice s desne strane mogu značiti samo da je padano osim ako ga ne sponzorira motul, d.i.d. i ostale pi*darije koje je gore polijepio, ako već putujete do zg-a na zamjenu, razmisli prije malo da ne bi bilo iznenađenja kasnije  (y)
 
pa nigdje ne piše da nije padano, a kakve su i šanse da s sportskim motorom starim 15 godina nije padano, ali izgleda uredno izvana u svakom slučaju (y)
ali mene bi to najmanje brinulo na tom motoru :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
izgleda uredno izvana u svakom slučaju (y)
ali mene bi to najmanje brinulo na tom motoru :mrgreen:

Ma hajde  :mrgreen:  i tebe isto  :LOL:

@ te šklopicije nisu valjale kad su nove bile kamoli frtalj stoljeća kasnije  :LOL:  kad mjenjaš svjećice zamjeniš i stubline  :LOL:

Tolko staro drlo samo hoMda ili kRRamasaki  8)  to je čudo bolje izgubit nego naći  :?
 
te mašine su svima koji imalo znaju o motorima dobro poznate :mrgreen: dva frenda su ju imala u danima dok je to bio "novi" motor pred 10ak godina, tada su već imali probleme, ne želim ni pomisliti koliko danas ima ispravnih mašina za tu r6 ako išta pođe po zlu :mrgreen:
a i lova je smiješno velika, taman da i pusti 50% što neće opeth imaš motor za koji su ti samo gume 300 eura gore, pa si računaj prijevoz do dalmacije i u roku odmah si na cifri za koju si kupiš ozbiljan motor
za usporedbu, ja bi svog suzukija dao za 2 kile da ga prodajem jer više realno ne vrijedi, pa je noviji, ide sigurno 20-30% bolje i nema lipe ulaganja u njega barem dok gume ne potrošim
 
nejdem do splita,motor ce doci do mene,neplaćam kešom nego ide zamjena.
možeš mi reć koji su to problemi bili,ja znam sada bar njih 2-3 koji imaju takve iste motore koji svaki vikend pucaju na susretima,i opet valjaju
 
kapitalni primjerak lopatara na vidiku :LOL:
vidim da si odlučio, mislim da je najbolje da uzmeš to jer su te prve yamahe r6 (do 2002.) najbolji motori ikad (y) od kumovog susjeda prijateljev brat može s njim 2 dana pucati na suretu i pred birtijom cijelu noć vrtit krugove i nikad ništ (y) i sigurno vrijedi tu lovu po meni (y)
i moj susjed je imao jednu takvu, ma bila je najbolja na svijetu!! dok nije našao još jednog takvog lopatara, nakon toga smo saznali cijelu istinu :LOL:
 
MOONSHIELD said:
kapitalni primjerak lopatara na vidiku :LOL:
vidim da si odlučio, mislim da je najbolje da uzmeš to jer su te prve yamahe r6 (do 2002.) najbolji motori ikad (y) od kumovog susjeda prijateljev brat može s njim 2 dana pucati na suretu i pred birtijom cijelu noć vrtit krugove i nikad ništ (y) i sigurno vrijedi tu lovu po meni (y)
i moj susjed je imao jednu takvu, ma bila je najbolja na svijetu!! dok nije našao još jednog takvog lopatara, nakon toga smo saznali cijelu istinu :LOL:
Takve KING trazi :LOL:
 
MOONSHIELD said:
vidiš da ne mora ni tražiti, sami se nude, ovaj je k tome iz njegovog kraja :LOL:
Ima ih i bit ce ih,samo cekati.
Reka je da ima strpljenja cekati da mu kurje oko namigne :mrgreen:
 
XT_Rider said:
Na ovom forumu sam neki pametnjakovici,nemora značit da je svaka r6 tog godišta u qurcu.
Sta trazis savjet kad si vec odlucia :misli:
Kupuj,mjenjaj,kreni :jesus:
 
XT_Rider said:
Na ovom forumu sam neki pametnjakovici,nemora značit da je svaka r6 tog godišta u qurcu.

Pa to ti i govore, da prek slike nemreš znati jel u qurcu ili nije, al da ćeš prije pogodit onu koju je u qurcu nego ona koja nije(imaš čak i temu u kojoj sam ja pital a par R6ica, pa prošnjofaj)...ja sam isto htio kupit r6 do 03. ali su me odgovorili i zbilja sam im zahvalan na tome...

Nisu pametnjakovići, samo ne kužiš njihov smisao za humor  :mrgreen:
 
XT_Rider said:
Oticu vidjet,čovjek je reko da je gore mašina od 2000 god,mada to nemora značit da valja

JOš bolje. Mani se toga i poslušaj ljude.
 
Status
Not open for further replies.