Rab

liberty

Well-known member
Smještaj - autocamp Padova III, praktički novo uređen
2 osobe, šator i skuter s 20% većom cijenom jer smo ostali 1 dan - 180 kn

Jesti - pizzeria San Marco u središtu Raba - pizze su fenomenalne iako skupe (ispod 50 knj nema ni jedne vrijedne spomena)
 
Dobar autocamp u Loparu sa dobrim popratnim sadržajem cijene kakve jesu,autocampa treća padova  a restorana  na svakom koraku na Rabu nemože niko ostat gladan  (y)
 
Lopar:

Bistro Stella

u vlasništvu obitelji Jerić,nudi Vam mesne i riblje specijalitete,te pizze i pašte, a u ponudi imaju i smještaj u apartmanima.

Svakako posjetiti ako ste u Loparu!!!!

http://www.apartmani-jeric-klara.com/Lopar-Rab/index.asp

(y) (y) (y) (y) (y)
 
Jebote na Rabu sam otkako znam za sebe (27g) ali još nisam naletio dole na pizzu za koju mogu reći da je baš dobra? :misli: :misli: :misli: :misli: :misli:
 
BLACK BEAST said:
Jebote na Rabu sam otkako znam za sebe (27g) ali još nisam naletio dole na pizzu za koju mogu reći da je baš dobra? :misli: :misli: :misli: :misli: :misli:

A hebi ga, valjda imaš krive domaćine, zar ne Koma? :misli:
 
..uz svo dužno poštovanje prema ugostiteljskoj ponudi pizza na otoku, nakon famoznog Paparazzo restorana koji je jedno ljeto bio hit pizza na Rabu, ostalo 0 bodova ako se uspoređuje sa pizzama koje se mogu probati van otoka..a cijene su uz sve ostalo još jedna lijepa priča vezana za to..
 
zvijeri crna, ja san sušačanin i potpuno te razumin, no silom ili milom već godinama živim na Rabu i pizdio sam zašto je tu sve puno skuplje nego doma, onda mi je sinulo da kad se želim provozati negdje po magistrali startnina mi je 50 Kn ( jeftina solucija samo za one koji žive na otoku ) a odnosi se na trajekt.  To plovilo zaračunavaju i svi ini koji dovoze robu na otok, pa tako ta roba poskupljuje, a samim tim i proizvod.
U pravu si za marže po ljeti jer nažalost i ovdje još uvijek vrijedi uzanca (domaća) mazni kolko moreš jer sezona je kratka... :palacdolje:
A što se tiče dobre klope fala bogu ima je na nekoliko mjesta samo se treba raspitati  (y)
Nadam se, da kad sljedeći put dođeš na Rab da ćemo se vidjeti i vjeruj mi naći će se i pizze a i vrhunske spize  8)
 
koma1 said:
zvijeri crna, ja san sušačanin i potpuno te razumin, no silom ili milom već godinama živim na Rabu i pizdio sam zašto je tu sve puno skuplje nego doma, onda mi je sinulo da kad se želim provozati negdje po magistrali startnina mi je 50 Kn ( jeftina solucija samo za one koji žive na otoku ) a odnosi se na trajekt.  To plovilo zaračunavaju i svi ini koji dovoze robu na otok, pa tako ta roba poskupljuje, a samim tim i proizvod.
U pravu si za marže po ljeti jer nažalost i ovdje još uvijek vrijedi uzanca (domaća) mazni kolko moreš jer sezona je kratka... :palacdolje:
A što se tiče dobre klope fala bogu ima je na nekoliko mjesta samo se treba raspitati  (y)
Nadam se, da kad sljedeći put dođeš na Rab da ćemo se vidjeti i vjeruj mi naći će se i pizze a i vrhunske spize  8)

..usudim se reć da sam ča se gastronomske ponude na Rabu tiče i više nego dobro upoznat sa istom..da ne gremo sad u detalje i imena ponuđivača..ča se cijena tiče i to mi je vrlo poznata stvar kao i razlozi zbog istih..ali onaj ki ni Rab kušal i shvatil o čemu se zapravo radi nikada mu neće bit jasno zač i čemu sve to skupa mora bit baš tako kako je..no sve skupa ćemo za trenutak zaboravit i vratit se na početak, jer me užasno zanima kadi je to dobra pizza na Rabu a da je ekvivalentna cijeni koju ima.. :misli: :misli: :misli: 
 
pul mog suseda va Viktorije, malac sa 22 god. rastura pizzu, tako da je i skutere moral angažirat aš je puno dela......
 
koma1 said:
To plovilo zaračunavaju i svi ini koji dovoze robu na otok, pa tako ta roba poskupljuje, a samim tim i proizvod.
U pravu si za marže po ljeti jer nažalost i ovdje još uvijek vrijedi uzanca (domaća) mazni kolko moreš jer sezona je kratka... :palacdolje:
A što se tiče dobre klope fala bogu ima je na nekoliko mjesta samo se treba raspitati  (y)
Nadam se, da kad sljedeći put dođeš na Rab da ćemo se vidjeti i vjeruj mi naći će se i pizze a i vrhunske spize  8)

Kod nas na Korčuli u Konzumu su iste cijene kao i u Zg, tj. Kerumu kao i u St, Tomiju kao u St.
U sezoni mazni kolko možeš jer zima je duga  :mrgreen: :mrgreen:
Najbolja pizza u RH i šire je u Zagrebu, nigdje joj ostale nisu niti sjena. Jedinu bolju pizzu sam pojeo u Napulju, al to se ne računa jer govore da se tamo pizza rodila.
 
BLACK BEAST said:
..a Viktorija je kadi..
Kampor, Koma ne smije imenovati mjesto stanovanja, da nebi pomislili kako je u bolnici  :jesus:, istina nije mu daleko, jedno 50 m, ali izvlači ga da nije rabljanin, nego izrabljen poput mene :mrgreen:
Mislim da pizza nije hrana po kojoj se može postaviti neke priča, ja osobno preferiram onu iz krušne peči kakvu imaju u Loparu, Cresenndo, a imaju i bijelo i crno pivo.
Daj se ti javi kada dojašeš na školj pa čemo te malo mi provesti nekim mjestima.
I na koncu, svim forumašima i njihovim bližnjima, sretan Božić!
 
Njorac said:
Kampor, Koma ne smije imenovati mjesto stanovanja, da nebi pomislili kako je u bolnici  :jesus:, istina nije mu daleko, jedno 50 m, ali izvlači ga da nije rabljanin, nego izrabljen poput mene :mrgreen:
Mislim da pizza nije hrana po kojoj se može postaviti neke priča, ja osobno preferiram onu iz krušne peči kakvu imaju u Loparu, Cresenndo, a imaju i bijelo i crno pivo.
Daj se ti javi kada dojašeš na školj pa čemo te malo mi provesti nekim mjestima.
I na koncu, svim forumašima i njihovim bližnjima, sretan Božić!

Rab je u planu, to je još jedini naš otok na kojem nisam bio, tako ću provjeriti navode o rapskim pizzama.  (y)
 
koma1 said:
bemti pizze, ima tu malo jače klope ka i na Korčuli  :mrgreen:

Ne šišam ribu ni dva posto, ajde štogod školjaka al može čovjek nadrljati ako nisu svježe, a s pizzom nema rizika... pa i da nije bog zna što, opet ju pojedem :D