Rab

Objašnjenje:
Žao mi dečka , al ovo ne razumijem... Pretekne kamion i lupi u PREDNJU DESNU stranu auta u istoj traci di se nalazi? KAK ??? :rolleyes:
"Očevidom je utvrđeno da je na dionici ceste kod kućnog br. 3, motociklist nepropisno pretjecao teretno vozilo marke Mercedes, riječkih registracijskih oznaka, te pritom udario u prednju, desnu stranu automobila Mercedes, riječkih registracijskih oznaka, kojim je u istom kolničkom traku upravljao 66-godišnjak."
 
Žao mi dečka , al ovo ne razumijem... Pretekne kamion i lupi u PREDNJU DESNU stranu auta u istoj traci di se nalazi? KAK ??? :rolleyes:
"Očevidom je utvrđeno da je na dionici ceste kod kućnog br. 3, motociklist nepropisno pretjecao teretno vozilo marke Mercedes, riječkih registracijskih oznaka, te pritom udario u prednju, desnu stranu automobila Mercedes, riječkih registracijskih oznaka, kojim je u istom kolničkom traku upravljao 66-godišnjak."
Mislim da je nesto krivo napisano, ili nespretno da je udario u auto koji mu je dolazio u susret a u tom trenutku su bili u istoj traci. Nejasno u svakom slucaju.
 
  • Like
Reactions: lunjo
Pa po ovome je preticao je kamion mercedes i nije se uspio vratit u svoju traku i udario u auto mercedes iz drugog smjera
 
U brzini kojoj je pretekao nepropisno kamioncin...uletivsi u svoju traku ne uocava starog mercedesa kojeg Stari sporo vozi ispred kamioncina i nabija se na njega... kako ne kuzite... jednostavno,neiskusno...i zahebano...,koda mora bit iz suprotnog smjera... nabijes se i u svom smjeru ...
 
  • Like
Reactions: Nino777 and ODST
U brzini kojoj je pretekao nepropisno kamioncin...uletivsi u svoju traku ne uocava starog mercedesa kojeg Stari sporo vozi ispred kamioncina i nabija se na njega... kako ne kuzite... jednostavno,neiskusno...i zahebano...,koda mora bit iz suprotnog smjera... nabijes se i u svom smjeru ...
A taj stari mercedes je vozija u rikverc?
 
Pogodio je u Mercedes koji je dolazio iz suprotnog smjera. Mjesto na kojem je pretjecao je lagani lijevi zavoj u smjeru u kojem se on kretao, ali je zid sa unutrašnje strane i ne vidi se kroz njega dok se ne dođe do pola zavoja. Prije tog zavoja i nakon zavoja su ravni djelovi na kojima je oba dozvoljeno pretjecanje.

Na tom dijelu ograničenje brzine je 60km/h, ali doslovno svi tuda prolaze sa više od 80km/h, osim ako je policija na jednom od sporednih prilaza pa jedni drugima blicaju da uspore. Ljudi i u autima i na motorima na tom mjestu često ako se nađu iza teretnog vozila ili automobila koji ne vozi brže od ograničenja ili minimalno preko ubrzavati za pretjecanje počnu još prije zavoja. Neki su malo strpljiviji pa pričekaju dok prođu zavoj prije nego skrenu u suprotnu traku, a neki krenu još kroz zavoj. Par puta sam imao bliske susrete sa ljudima iz suprotnog smjera ili sa ljudima koji su mene pretjecali kad autom prođem tuda. Na sreću bez posljedica do sada.

Kolega se našao tu taman nakon sudara pa mi je rekao za ovo da je on u suprotnu traku uletio i pogodio u Mercedesovu prednju stranu.. Predvečer sam išao malo u đir i 30-ak metara od zavoja su uz cestu svijeće ljudi ostavili, samo eto ne znam je li to mjesto gdje je pogodio u auto ili gdje se zaustavio nakon sudara. Izgleda da se sve odvilo u djeliću sekunde jer nije bilo meni vidljivih tragova kočenja.
 
eto,rjeseno,i sta sad rec... opet zavoj... pa nece auto naic iz suprotnog pravca,nego u zavoju...nece po pravcu...to je pravilo... zavoju cast-smanji gas i znam koja budala vozi iz ovog pravca al neznam koja iz onog... , otkad se drzim ta dva zlatna pravila,sve mi stima 99 %...jer 100 % ne postoji ...