RABLJENA Yamaha FJR1300

blackbird24

Member
pozdrav svim bajkerima

zanima me polovna FJR1300A, stara najviše dvije godine, i od prvog vlasnika,ako netko nekog zna da prodaje bio bi zahvalan, s tim da motor naravno mora imat servisnu knjižicu

ako se radi o FJR1300 iz Šibenika,bio sam pogledat taj motor, ali je previše čudnih stvari na njemu :misli:
još i tip ne da probat motor
 
blackbird24 said:
pozdrav svim bajkerima

zanima me polovna FJR1300A, stara najviše dvije godine, i od prvog vlasnika,ako netko nekog zna da prodaje bio bi zahvalan, s tim da motor naravno mora imat servisnu knjižicu

ako se radi o FJR1300 iz Šibenika,bio sam pogledat taj motor, ali je previše čudnih stvari na njemu :misli:
još i tip ne da probat motor
Ja neznam,na zalost, ali me zanima kak bus zadovoljan kad napravis par km. Pa ak ne zaboravis kaj mi javis makar na pp.
 
blackbird24 said:
pozdrav svim bajkerima

zanima me polovna FJR1300A, stara najviše dvije godine, i od prvog vlasnika,ako netko nekog zna da prodaje bio bi zahvalan, s tim da motor naravno mora imat servisnu knjižicu

ako se radi o FJR1300 iz Šibenika,bio sam pogledat taj motor, ali je previše čudnih stvari na njemu :misli:
još i tip ne da probat motor
:misli: ovo mi malo nije jasno.... pa nema boga da kupim motor prije nego ga probam...  :shock:
 
to je malo cudno al ja sam svog dao na probu neki dan i nakon 100m frajer ga je zgrebo. I kak sad naplatit stetu?
 
a nemam pojma... trebao bi postojati neki dogovor... ako ga je lik ogrebao, trebao bi to i sanirati...  :misli:
 
strasilo said:
a nemam pojma... trebao bi postojati neki dogovor... ako ga je lik ogrebao, trebao bi to i sanirati...  :misli:
To postoji pravilo ali je dzentlemensko,a drugo kaj bi ti i zenu mozda probal prije neg ju uzmes?
 
33 said:
To postoji pravilo ali je dzentlemensko,a drugo kaj bi ti i zenu mozda probal prije neg ju uzmes?
  :misli: zar si ti izgubio nevinost prve bračne noći...  :mrgreen:
 
blackbird24 said:
ako se radi o FJR1300 iz Šibenika,bio sam pogledat taj motor, ali je previše čudnih stvari na njemu :misli:
još i tip ne da probat motor

Zvao sam i ja tog lika iz Sibenika, sav je bio cudan i kompliciran preko telefona pa nisam ni pozelio potegnuti do Sibenika da bi probao motor... uostalom, sad se vec dosta dugo prodaje...
 
meni je najviše žao vremena i kilometara do šibenika
lik ne da probat motor,rekao sam ako padnem ja ga kupujem
ipak ne traži male novce
a šta se tiče motora,lik nema servisnu knjižicu,tj.ima upisan samo prvi servis,zadnj servis kako kaže radio mu je frend koji je ovlašten serviser Yamahe iz Vodica,zovem informacije,takav servis u Vodicama ne postoji,a i preko drugih servisera Yamahe u Vodicama navodno takvog nema
spustim pogled na blok motora,i vidim masnu od ulja getribu
pogledam kontrolnu tablu,ispod nje žice su prođene selotejpom,on kaže da je to original
a sve ostale žice kaoje isu uz vilice su lijepo obložene gumom
znam da sam picajzla,ali motor koji je star 2 godine mora bit ko švicarski sat, a da ne gvorimo o servisnoj knjižici
 
blackbird24 said:
znam da sam picajzla,ali motor koji je star 2 godine mora bit ko švicarski sat, a da ne gvorimo o servisnoj knjižici
i kaj ti onda nije jasno?
odjebes od tog motora i trazis drugi..
 
Taj iz Sibenika je definitivno lik od kojeg ne zelis kupiti motor...

Cekaj dok se ne pojavi drugi, tako sam i ja cekao, pa sam izgleda docekao (nakon 6 mjeseci)...

 
vlucic said:
Taj iz Sibenika je definitivno lik od kojeg ne zelis kupiti motor...

Cekaj dok se ne pojavi drugi, tako sam i ja cekao, pa sam izgleda docekao (nakon 6 mjeseci)...

pa jesi li ili nisi :misli:
 
ma šta se mene tiče,nema šanse da uzmem taj motor
ali ako je tko zagrijan za taj motor,ja samo kažem šta sam vidio
ipak sam taj dan napravio 650 km, i na kraju se razočarao
 
Imal sam i ja par takvih razočaravajućih izleta i onda sam rekao da više nema šanse da odem van Zagrebačke županije gledat motor. Ako je istina sve o stanju motora kaj prodavatelj kaže preko telefona, i ako ga stvarno želi prodat taj bu ti i dopeljal motor ak ga uvjeriš da si ozbiljan kupac
Iznimka su ducati kupci - oni su prisiljeni s prikolicom doć kupovat motor jer prodavatelj nije sto posto ziher dal bu došel tam kam krene, bez obzira kaj je motor trenutno u top formi :jesus:.
 
pozdrav,

ja sam nedavno kupio FJR-a, 2004. godina, 26000km.  Isto tako nisam dobio probnu vožnju ali je motor na očigled bio tip-top, servisna knjižica, dodatna oprema, redoviti servisi.

Prvi izbor mi je bio XX ali pošto u salonu nisu htjeli spustit ni kune (sva sreća) otišao pogledati FJR-a i kupio
Par dana poslje Honda pojeftinila 10,000.kn

Ponuda rabljenih u toj klasi je nikakva tako da se naoružaj strpljenjem i sretno!

 
U Vodicama postoji Yamaha servis, izvjesni g. Jurić, odmah ispod benzinske pumpe na magistrali.

Ali je gazda čudesno nesolidan, čak i za uvjete Dalmacija, sredina srpnja, ispod dizalice u lučici.

Motore koje on održava preporučam izbjegavati u širokom luku. Nakon jedinog servisa na vanbrodskom motoru koji je on obavio, ostao sam plutati na pola puta između Žirja i Visa, pa su me i teglili do Visa.
 
Koliko sam vidio prije par dana, taj "servis" Yamahe je preseljen na drugu lokaciju, isto u Vodicama, kad se ulazi iz pravca autoputa. Međutim, bez obzira na lokaciju to mjesto niti ne doživljavam kao servis. To je dućan koji ima natpis Yamaha servis. 8)
 
jel se to ti hoces pohvalit da si u vodicama?  :jesus:
 
Ne, sjedim u uredu u METROPOLI i uživam!!! :jesus:
Ali ako sastanak završi do 17 sati, trk doma po kombinezon i na moreeeeee.... :mrgreen: :jesus: