RACE STORIES!!!!

jazi

New member
Jel ima tko kakvih zanimljivih?

PS.Nemojte me odmah popljuvat jel vidio sam da na ostalim stranim forumima ove teme vrlo dobro prolaze.
 
Najednom stranom forumu sam procita da je tip u nabrijanom BMW M5 (cca.500KS)na autoputu s**bao R1 i GSXR-a.
 
Kad sam ja sa svojim Nortonom "John Player Norton "
75` ili 76` više se dobro ne sjecam bas koja godina je bila ali tu negdje
taman sam ga razradio, promjenio ulje i filtere, pomazao lanac i krenuo na put u posjetu svom prijatelju u Njemačku.
I vozim se ja tako kroz dojčland, lagano obilazim sva mjesta i gradove, pravim se faca sa novim motorom, ono ima ko ovaki.
Kad stanem ja na semaforu dok sam prolazio kroz minken, kad stane pokraj mene frajer sa VW K70L, mat zelene boje, unutra njofra, brčići ,futbalerka, čaonale prek pol face, bijel ko sir, a pokraj njega zenska nekih 25 godina, duga plava kosa, sva u crvenom, mislim nemam kaj pričat previše, žena je bila komad "Merlyn Monroe 2" u tadašnje vrijeme
I tako stojimo mi na semaforu kad jerfra tapi ono očemo race (naravno htjel se pokazat prad komadom)
ja kažem ajd može (naravno sve to pričamo na njemačkom da nebi mislili da serem) i kažem mu krečemo na žuto, on kaže može.
i čekamo mi ja turiram on turira brmmmm brmmmm brmmm
skupili se ljudi u trenutku svi gledaju zvižde navijaju skaču urliču
mislim ono za nevjerovat.
I tako turirajuči upali se žuto i nas dva gasssssssssssssss
prva rastegnem kolko ide šaltam u drugu taman na 5800 rpm gdje mu je taman največi okretni moment
nas dva poravnati, možda mu ja biježim za dlaku
druga brzina, u svom tom adrenalinu ja se spetljam i prešaltam ga na negdje 5700-5750 rpm i tu zgubim na ubrzanju i auto me ostavlja za dužinu haube
u trečoj, je bio najjači i nadoknadim ono izgubljeno i mislim si moram sad u četvrtu pršaltat kak se spada na 5800 rpm inače sam izgubio
i tako je i bilo ja prešaltao točno na 5800 rpm u četvrtu i odem ispred njega za nekih 2-2,5 metra i tako držim gas full kad najedamput murja s desne strane (vjerovatno su čuli od gradana da se neka utrka dešava)
čika pajkan baca liazicu pokušava me zaustavit, ali ja ne stajem i prođem pokraj njega
i onda je počela utrka sa policajcima ganjali su me kroz tri grada i jedno četri sela, izletavali pred mene, pucali po meni, barikade postavljali, ali sam ja to sve uspješno prošao da me ne zaustave.

I tako je sam ja došao do prijatelja sav zmučen strgan, pita on mene kaj je bilo, a meni se neda opet pisat ono sve gore napisano, pa samo pročitajte ponovo odpočetka jer to sam i njemu sve tako rekao.
a jesam se raspisao
bilo je još takvih događaja samo mi se neda pisat, to bi trebali se naći negdje uz roštilj i cugu da vam sve svoje dogodovštine ispričam
naravno vi sve plačate, jer ja ne pričam zabadav
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Jel dobra priča Jazi, si takve tražio ili nekaj drugo, samo reci imam ja svakakvih priča. :wink:

Stvarno je tako bilo ne lažem, časna pionirska.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Molim moderatora da ne pobriše post, jako sam se namučio dok sam ovo napisao. Hvala unaprijed :wink: 8)