radilica!!!!!!!!!!

joce

New member
dali je dobra ova radilica za kituvanu masinu????? i dali treba da se stavi veca dizna posle skidanje blokade na varijator i spuh
 
joce said:
ej dali je ok radilica ja sam od makedonija ja ima vo MOTOPARTS

kad si tako dosadan i kad nes odgovoriti di si ju iskopao, slobodno ju kupi pa se poslje cudi zasto ne pase na tvoj blokove

 
Toncica said:
jel moguce da ako nemam NGK crvenu lulicu na svijećici da mi se zadnja guma stalno prazni..i nekad mi se zna dogoditi da mi u voznji ukradu akumulator..pogledao sam,mozda mi fali ulja u rezervaru..ali ima ga  duplo vise nego kaj stane u rezervar...i onda slucajno pogledam i vidim da nemam NGK crvenu lulicu..pa sam mislio da mi se zbog toga to dogada... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

moze biti, desava se to kad vozis high end
 
daj mutav si e.. probglem ti je u tome kaj derbi nema na zadnjem lančaniku tendenciju ubrzanja ekvalentnu novoj ninji zx6r, te zbog toga propada vilica na susjedovom speedfajtu pa goranu ispadne auspuh i od toga pesd počne lajat pa susjeda popizdi... il tak nes.. ne znam... uglavnom tuning.... da!
 
Toncica said:
aha, a i mislio sam si..ajd bar neko ima iskustva sa high end-om pa mi je odgovorio na pitanje...a daj mi reci jel ovu gore radilicu imas ti na svom super brzom sr-u pa znas da  takvo smece stavljaju samo na aprilie... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

poceli smo s uvredama, s DJETETOM kao sto si ti vise ne raspravljam

moja tata je jaci od tvog i te fore ostavi za svog super cool high end derbija

a ovo boldano, tu si pokazao znanje o skuterima jer pricas gluposti...ha ha samo u aprilije hahaha a to sto aprilia danas u skutere ugrađuje iste masine kao sto imas na derbiju to ne znas hahahaha

mrs bokte, kad si budes sam slagao skuter javi se

 
Toncica said:
ma znam ja to jako dobro..ali vidim da ti neznas da ti noge smrde jer si idiot,odi se svadati na vidi forum i takva sranja seljacino..odjebi sa tim svojim forama i svojem znanju..kad ustvari nemas pojma ko i vecina tu..odi doma tugovati kraj svog sr-a jer nikad nece ici ko derbi.. :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

koliko ti imas godina?

i svako malo pojave se takvi kao ti na forumima koji vrijeđaju, al prođe ih to nakon par dana i onda se vise ne pojavljuju

proce te to, vidjet ces

i zasto bi ja tugovao, nit te znam, nit te zelim znat, niti je tvoj derbi nesta sto bi se ja trebao klanjati

kao sto rekoh sve dok drugima dajes da ti slazu skuter...maaarrrssss
 
Toncica said:
ma znam ja to jako dobro..ali vidim da ti neznas da ti noge smrde jer si idiot,odi se svadati na vidi forum i takva sranja seljacino..odjebi sa tim svojim forama i svojem znanju..kad ustvari nemas pojma ko i vecina tu..odi doma tugovati kraj svog sr-a jer nikad nece ici ko derbi.. :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

prika nemoj mi prijatelja zajebavat da ne bi bilo nisam znao...

nije prijetnja al i ozbiljno kazem, jos nesto wanabe tuneru vec sam ti reko da kad naucis sam slagat motor javi se, nemoj se kitit tudjim perijem. eod

e da moj tata je jaci ot tvog, smradac mali.  (y)
 
Toncica said:
pa ajd mi dodete oba dva pa ubijem i tebe i njega...i ne slazu mi drugi motor nego ga sam slazem..jedino sam u pocetku isao od mehanicara do mehanicara i pitao kak bi bilo najbolje to sve sloziti i kaj mi sve treba..i nemojte mi tu prijetiti na forumu dodite mi ispred kuce pa da vas zatucem obadvojicu..

dobraaa, mali dobraaa  :LOL: :LOL: