radilica

dali je od mini mota ili mini quada ista radilica ako je klip 40 mm ili 44 mm? i kakva je razlika izmedju 47 kubika i 49 kubika? znam da je u klipu al dal ima jos nesto?
 
Žuto.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
nije mi jasno sto se ljudi javljaju i komentiraju neke teme na forumu,a pojma nemaju o mehanici,motorima a kao neki znalci.
 
HONDA CARBON said:
nije mi jasno sto se ljudi javljaju i komentiraju neke teme na forumu,a pojma nemaju o mehanici,motorima a kao neki znalci.
Za razliku od tvog pitanja, koje je tako precizno postavljeno, da i čistačica u T-Comovom dućanu zna odgovor na njega. (y)
 
HONDA CARBON said:
nije mi jasno sto se ljudi javljaju i komentiraju neke teme na forumu,a pojma nemaju o mehanici,motorima a kao neki znalci.

eee jesi ga nasao....


kao prvo za one koji pojma nemaju o kojoj masini pricas prvo navedes model, kao drugo klip 40 ili 68 moze imat istu ili toliko razlicitu radilicu da im jedino zajednicko moze bit da su oba neki oblik metala  :mrgreen:

razlika izmedju 47 i 49 kubika koje masine, dali iste te sa klipom 40 na kojoj je kit sa 44 klipom ili je samo busena na 44? ili je to totalno druga masina?  :mrgreen:

ne kuzim sta pitas i o cemu govoris

volumen cilindra racunas ugrubo D2 pi / 4  puta hod, sta tu nije jasno? moze ako je isti cilindar brusen na vecu mjeru veca je zapremina, ako je drugi cilindar sa drugom radilicom i klipnjacom moze bit isti manji veci kakav oces ovisno o hodu....

 
Ista je 100% samo ti to montiraj, i ne zajebavjte čovika kad lipo pita.
Javi kad upali :mrgreen:.