radilica

vragec

New member
jeli mi neko moze rec koliko kostaju novi klip klipnjaca radilica i cilindar za kawaski kdx odprilike i koliko to kosta za slicne 125-ice
 
Za talijana(cagiva mito): cilindar 800 eu. Klip 120 eu. Radilica komnpletna 700 eu.
 
uuuuuuuuuuu punoooo previse..... pogotovo ak je za neki stari motor jednostavno se ne isplati bolje piksu ruknuti... i prodat ma radilica se da polovna najti jeftino sam nove lagere ruknes, ili na svoju ak nije po p.... dobila
 
Promijenis samo klipnjacu (oko 120 eu ) plus posao premontaze i balansiranje(50 eu). Nove lezaje i semeringe,ako je cilindar dobar,promijenis samo karike ili komplet klip...
 
A znam da je pomalo off....  :mrgreen: Ako moderatoru smeta neka obriše..... ali pošto je tema radilica, ja bih vam samo pokazala moju, moju bivšu.....  :(  Ali sad mi bar očišćena krasi regal sobe!!!!  :mrgreen:
 
Bogami.....ovaj treci je gadno poplavio........sta si mu radila? Suza trosi ulje ha ? :misli:.
 
bmw m 5 said:
Bogami.....ovaj treci je gadno poplavio........sta si mu radila? Suza trosi ulje ha ? :misli:.

Samo vozila....  :mrgreen: Pa mogu ti reći da sam nakon generalke prešla nekih 1000 km i nije mi ništa ulja potrošila, lijepo radi, ne dimi, .... iako prošle godine je trošila....  :mrgreen:
 
ja sam mjenjao na svojoj hondi mtx 125 klipnjaču i stavio sam athena kit 66 mm.
Klipnjača = 800 kn
Kit(Cilindar , klip +karike+bolcna,dihtunge) =310€
To sve sam kupio kod Ivice iz Samobora.